Головна » 2016 » Декабрь » 12 » Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми насилля над людьми 07.12.2016 в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» була проведена зустріч з директором Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Волошко Н.С.

Цей захід був проведений у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Була проведена лекція з елементами бесіди про прояви різних видів насильства, у ході «Мозкового штурму» учні знаходили відповіді на питання «Як діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози».

Подолання такого негативного явища як насильство можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і кожного громадянина.

Практичний психолог Василенко О.Є.

Переглядів: 275 | Додав: admin | Теги: сучасні учні, проблема насильства, сучасне виховання, Всеукраїнська акція проти насильств, освіта в Україні
Дякую Вам за повчальну лекцію.
Чудово! Продовжуйте такі акції І надалі . Вони корисні для наших учнів
Дякую за корисну інформацію
Дякуємо,було дуже цікаво)
Добре що в нас в школі проводять різні акції!)
Була дуже цікава лекція