Головна » 2015 » Октябрь » 23

23 жовтня 2015 в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» проходили змагання з черлідінгу. Наші дівчата виступали в одній номінації, яка називається Чир-ДАНС. Чир - це кричалка, данс - танцювальна програма.

Більше фото в альбомі

Підготовку до своїх ... Читать дальше »

Просмотров: 805 | Добавил: admin | Дата: 23.10.2015 | Комментарии (1)

23 жовтня 2015 в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» відбулося традиційне свято «День гімназиста». В рамках цього свята були проведені різні заходи: урочиста лінійка, присвячена відкриттю Дня гімназиста; театралізована вистава для учнів 5 класів «Я, друзі, гімназист!»; свято осені «Осінніх фарб хоровод» для початкової школи; спортивно-розважальна програма «Осінні фантазії» для 5 - 7 класів і спортивно-розважальна програма «Ух, пора крута, осінь золота!» для учнів 8 - 11 класів.

Більше фото в альбомі
Просмотров: 624 | Добавил: admin | Дата: 23.10.2015 | Комментарии (0)