Головна » 2015 » Ноябрь » 28

У 2015 році День пам’яті жертв Голодомору припадає на 28 листопада. Саме тому у ці останні дні осені у НВК «Якимівська гімназія» пройшли заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв голодомору. Учні та вчителі НВК «Якимівська гімназія»  долучились до Всеукраїнської акції: «Засвіти свічку 28 листопада».Цікаво і змістовно пройшли виступи лекторських груп  учнів 9 класів у складі: Буйко Є., Шершньова Т, Гавриленко Д, Березанська А, Бондар О, Дзабаєва В., Ткачук А, Белицька К  з теми: «Злочин влади – трагедія народу» керівник: Чудієвич С.М.

По результатам виступів лекторів   діти ознайомили учнів з трагічними подіями штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української РСР. Ц ... Читать дальше »

Просмотров: 604 | Добавил: admin | Дата: 28.11.2015 | Комментарии (0)

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\&# ... Читать дальше »