Головна » 2016 » Январь » 22

Переглянути відео заходу

22 січня в актовій залі Якимівської музичної школі відбувся урочистий захід присвячений Дню Соборності України. На цьому заході учні НВК «Якимівська гімназія » під керівництвом педагога-організатора Нероди Н.М. представили літературно – музичну композицію «Ми один народ». Учениці 9 класів Перетятко Валерія та Тюлягіна Катерина виконали пісню «Квітуча Україна», а учні 8 класів: Роговий Олександр, Подзолков Кирило, Воробйова Руслана, Швець Юлія продекламували вірші присвячені рідній Бать ... Читать дальше »

Просмотров: 603 | Добавил: admin | Дата: 22.01.2016 | Комментарии (0)

22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані сталася визначна подія в історії нашого народу - урочисте проголошення Акту Злуки: в єдину українську соборну державу об'єдналися Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка.

В день святкування Соборності України у навчально- виховному комплексі «»Якимівська гімназія» відбувся виступ лекторської групи учнів 10-Б класу НВК «Якимівська гімназія» у складі: Зубкової Регіни, Братчик Марини, Фурман Поліни та Чир'єва Данила під керівництвом вчителя історії Гарбузової С.А.

Учня ... Читать дальше »

Просмотров: 549 | Добавил: admin | Дата: 22.01.2016 | Комментарии (0)