Головна » 2016 » Апрель » 23

З 14 по 22 квітня у місті Львові проходив 3 (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2016» у номінації «математика». На цьому конкурсі Запорізьку область представляла переможниця обласного етапу – вчитель математики навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» Халанчук Лариса Вікторівна. У заключному етапі конкурсу приймали участь 24 вчителя, по одному від кожної області, які повинні були пройти складні випробування. Журі оцінювало  інтернет-ресурс учителя, майстер-класс та проводило тестування з фахової майстерності і за результатами 1 туру конкурсу Лариса Вікторівна опинилася серед 12 найкращих вчителів України. Вона посіла 7 місце у рейтингу саме ... Читать дальше »

Просмотров: 758 | Добавил: admin | Дата: 23.04.2016 | Комментарии (3)

Вітаємо переможницю обласного  фестивалю учнівських творів «Ювілей улюбленної книги» Зубкову Регіну ученицю 10-Б класу, навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія»!

Керівник: О.М. Соломахіна.

Просмотров: 545 | Добавил: admin | Дата: 23.04.2016 | Комментарии (1)