Головна » 2016 » Февраль » 2 » 2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь
2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

2 лютого щорічно відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь. З метою поширення знань щодо важливості водно-болотних угідь для людства та планети в НВК «Якимівська гімназія» відбувся лекторій для учнів 6-11 класів.

Учасники лекційної групи (учні 9-Б класу: Шершньова Тетяна, Буйко Єлизавета, Галицька Олександра, Плетюк Валерія, Кривонос Марія) ознайомили слухачів з основними напрямками використання водно-болотних угідь, таких як рибальство та аквакультура, вирощування рису, туризм та рекреація, транспортування людей та товарів, водо забезпечення тощо. Вони також зупинилися на проблемі деградації водно-болотних угідь та необхідності їх збереження для майбутніх поколінь.