Головна » Архив новостей

Вітаємо переможницю обласного  фестивалю учнівських творів «Ювілей улюбленної книги» Зубкову Регіну ученицю 10-Б класу, навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія»!

Керівник: О.М. Соломахіна.

Просмотров: 545 | Добавил: admin | Дата: 23.04.2016 | Комментарии (1)

Вітаємо з Днем вчителя

5 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України за участю першого заступника Міністерства освіти і науки Інни Совсун відбулося нагородження переможців VI Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. У заході взяли участь директор Інституту модернізації змісту освіти МОН України Наталя Вяткіна, голова Правління Інтернет асоціації України Олександр Федієнко, голова комітету з питань ІКТ в освіті Інтернет асоціації Іван Пєтухов, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Марія Богуслав, члени журі конкурсу, представники освітніх закладів.

Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун привітала переможців та підкреслила важливість використання інформаційних технологій в освіті. «Наші навчальні заклади розуміють важливість бути представленими ... Читать дальше »

Просмотров: 579 | Добавил: admin | Дата: 13.04.2016 | Комментарии (1)

Вітаємо переможницю (І місце) обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»! Говді Юлію, ученицю 10-А класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія», у номінації «Література».

Збірка поезій «Космічні мрії»

Вітаємо переможницю (ІІ місце) обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»! Плетюк Валерію, ученицю 9-Б класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія», у номінації «Література».  ... Читать дальше »

Просмотров: 530 | Добавил: admin | Дата: 12.04.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців Обласного заочного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь»!
ІІ місце та ІІІ місце у номінації «Освітяни на ліні вогню» – Гарбузов Кирило та Дегтярьов Юрій, учні 11-Б класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» (Керівник: Тимків О.М.);
ІІІ місце у номінації «Надійний тил героїв» – Кривонос Марія, учениця 9-Б навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» (керівник: Гарбузова С.А.).

Щиро вітаємо та бажаємо подальших перемог!

Просмотров: 625 | Добавил: admin | Дата: 12.04.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо з Днем вчителя

Вітаємо з перемогою (ІІ місце) команду «Олімпійські надії» навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» у зональному обласному етапі змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

... Читать дальше »
Просмотров: 608 | Добавил: admin | Дата: 11.04.2016 | Комментарии (1)

Вітаємо з Днем вчителя

Вітаємо з перемогою (І місце) команду «Будь здоров» навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» у районному етапі XIV Обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Обери життя» у складі учнів 7-х класів:
Харченко Дар’я,
Рябік Олена,

Безсонова Христина, Масюков Ярослав,

Олєйник Данило, Шестаков Денис, Костанян Роберт.

... Читать дальше »

Просмотров: 619 | Добавил: admin | Дата: 11.04.2016 | Комментарии (2)

Вітаємо з Днем вчителя

Вітаємо переможця (ІІ місце) ІІІ (обласного) етапу ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячувався 25-річчю Незалежності України
у номінації «Історія України і державотворення» Гарбузова Кирила, учня 11-Б класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія»
(Керівник: Тимків О.М.).

Щиро вітаємо та бажаємо подальших перемог!

Просмотров: 602 | Добавил: admin | Дата: 10.04.2016 | Комментарии (1)

Результати районного етапу учнівських олімпіад молодших школярів

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ... Читать дальше »

Просмотров: 564 | Добавил: admin | Дата: 10.04.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо з Днем вчителя

28.03.2016 року у перший день канікул учні 8-9 класів навчально – виховного комплексу «Якимівська гімназія» разом з вчителем історії та правознавства С.М. Чудієвич відвідали Якимівський районний суд. Ознайомчу екскурсію з ними провела голова Якимівського районного суду Ковальчук Олена Анатоліївна.

... Читать дальше »
Просмотров: 647 | Добавил: admin | Дата: 28.03.2016 | Комментарии (3)

Вітаємо з Днем вчителя

Вітаємо з перемогою (ІІ місце) команду «Рятівник» навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» у районному фестивалі дружин юних пожежних у складі учнів 6-Б класу:
Возненко Кирило
Коваленко Софія
Федорова Поліна
Москальова Марина
Наприклад Ганна
Романенко Аліна

Керівники: Нерода Н.М., Братчик Ю.В.

... Читать дальше »
Просмотров: 532 | Добавил: admin | Дата: 28.03.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 17 18 »