Головна » Архив новостей

Вітаємо з Днем вчителя

Вітаємо вчителя 1-го класу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» Урбан Ольгу Олександрівну з перемогою (ІІ місце) у районному конкурсі відеоуроків «Мій улюблений урок» серед вчителів початкових класів Якимівського району.

Переглянути відео

Просмотров: 527 | Добавил: admin | Дата: 27.03.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо з Днем вчителя

25 березня дощило, а у дворі навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» зібралися вчителі  та учні початкових класів, щоб вшанувати пам’ять якимівських військовослужбовців, які віддали життя захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. На урочистій лінійці, присвяченій відкриттю пам’ятного стенду «Якимівські бійці-патріоти на захисті України» присутні гості: Дегтярьов Едуард Анатолійович – учасник антитерористичної операції на сході України, Шереметьєва Анна Володимирівна – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Якимівської РДА, Гнєдашев Віктор Миколайович – директор Якимівського краєзнавчого музею.

&nbs ... Читать дальше »

Просмотров: 680 | Добавил: admin | Дата: 25.03.2016 | Комментарии (0)

Переглянути фото і відео заходу

... Читать дальше »

Просмотров: 591 | Добавил: admin | Дата: 24.03.2016 | Комментарии (1)

Переглянути фото і відео заходу

23 березня у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» проходив фестиваль ораторського мистецтва, метою якого було формування вміння будувати комунікативні зв’язки, бути толерантними, самостійними, ініціативним, ... Читать дальше »

Просмотров: 1185 | Добавил: admin | Дата: 23.03.2016 | Комментарии (0)

10 березня в м. Мелітополь відбувся зональний тур обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелечення». В цьому турі участь прийняли 9 команд. Якимівський район представляла команда «Олимпийские надежды» навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія». Склад команди:  Демченко Олексій, Гемб'як Артем, Сенченко Кирило, Кононов Владислав, Возненко Кирило, Островський Максим, Полковникова Катерина, Єманова Ксенія, Гемб'як Марія, Яковлєва Поліна, Фурсова Яна, Колпакчі Анастасія, Урбан Віталій. Команду підготували вчителі фізичного виховання: Качан С.М., Дойко О.Л. та педагог-організатор Нерода Н.М. За результатами змагань команда «Олимпийские надежды» посіла I – місце та завоювала путівку на обласний етап гри.

... Читать дальше »

Просмотров: 481 | Добавил: admin | Дата: 12.03.2016 | Комментарии (1)

Переможці ІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту            науково–дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2016

Катерина - переможець (ІІ місце з психології) ІІ-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2015/2016 н.р. з керівником О.Є. Василенко

Катерина - переможець (ІІ місце з психології) І ... Читать дальше »

Просмотров: 628 | Добавил: admin | Дата: 12.03.2016 | Комментарии (1)

Вітаємо

переможницю (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови Братчик Марину, ученицю 10-Б класу (науковий керівник О.М. Соломахіна).

Щиро вітаємо та бажаємо творчого натхнення!

Просмотров: 453 | Добавил: admin | Дата: 12.03.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо

переможницю (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови Писарєву Ксенію, ученицю 10-Б класу (науковий керівник Довженко М.А.)

Щиро вітаємо та бажаємо творчого натхнення!

Просмотров: 515 | Добавил: admin | Дата: 23.02.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо

переможця (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Коровіна Марка, учня 9-Б класу (науковий керівник - Кононіхіна І.І.)

Щиро вітаємо та бажаємо творчого натхнення!

Просмотров: 512 | Добавил: admin | Дата: 23.02.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо

переможницю (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Козачек Валерію, ученицю 9-А класу (науковий керівник - Любайкіна О.О.)

Щиро вітаємо та бажаємо творчого натхнення!

Просмотров: 636 | Добавил: admin | Дата: 22.02.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 17 18 »