Головна » Архив новостей

4 лютого 2016 року завершився конкурс професійної майстерності вчителів Запорізької області. За результатами II туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016" перемогу у номінації "Математика" здобула вчитель математики НВК "Якимівська гімназія" Халанчук Лариса Вікторівна.

Щиро вітаємо з перемогою та  бажаємо успіхів на фінальному етапі конкурсу!

Просмотров: 813 | Добавил: admin | Дата: 05.02.2016 | Комментарии (1)

Грип — гостре сезонне вірусне захворювання. Хвороба небезпечна своєю непередбачуваністю.

Якщо ви виявили у себе наступні симптоми:

•           температура 37,5 – 39°С,

•          головний біль,

•           біль в м'язах, ... Читать дальше »

Просмотров: 592 | Добавил: admin | Дата: 04.02.2016 | Комментарии (3)

2 лютого щорічно відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь. З метою поширення знань щодо важливості водно-болотних угідь для людства та планети в НВК «Якимівська гімназія» відбувся лекторій для учнів 6-11 класів.

Учасники лекційної групи (учні 9-Б класу: Шершньова Тетяна, Буйко Єлизавета, Галицька Олександра, Плетюк Валерія, Кривонос Марія) ознайомили слухачів з основними напрямками використання водно-болотних угідь, таких як рибальство та аквакультура, вирощування рису, туризм та рекреація, транспортування людей та товарів, водо забезпечення тощо. Вони також зупинилися на проблемі деградації водно-болотних угідь та необхідності їх збереження для майбутніх поколінь.

... Читать дальше »

Просмотров: 766 | Добавил: admin | Дата: 02.02.2016 | Комментарии (0)

Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна смерть молодих захисників Української Держави, яка заявила світові, що вона хоче бути господарем у своїй хаті.

Так після прийняття IV універсал Центральної Ради, проголошеного 22 січня 1918 року. У якому зазначалося: «…віднині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого не залежною, вільною, суверенною Державою Українського Народу».

29 січня 1918 року на залізничній станції під селищем Крути та поблизу села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва відбувся бій між більшовиками та військовим ... Читать дальше »

Просмотров: 702 | Добавил: admin | Дата: 29.01.2016 | Комментарии (1)

В  день вшанування жерт Голокосту 27 січня у НВК «Якимівська гімназія» відбувся виступ лекторської групи учнів 10-А класу у складі: Гоги Юлії, Агаркової Карини, Говді Юлії, Гончарук Ольги під керівництвом вчителя історії Гарбузової С.А.

Учнями була  підготовлена  інформація про антисемітську політику яку  здійснювала нацистська Німеччина в роки Другої світової війни, в історії вона отримала назву «Голокост». Ця подія є жахливою, адже представляє собою першу спробу знищення цілого народу на расовій основі. Це було найважливішим елементом державної політики Німеччини.

... Читать дальше »

Просмотров: 718 | Добавил: admin | Дата: 27.01.2016 | Комментарии (1)

Переглянути відео заходу

22 січня в актовій залі Якимівської музичної школі відбувся урочистий захід присвячений Дню Соборності України. На цьому заході учні НВК «Якимівська гімназія » під керівництвом педагога-організатора Нероди Н.М. представили літературно – музичну композицію «Ми один народ». Учениці 9 класів Перетятко Валерія та Тюлягіна Катерина виконали пісню «Квітуча Україна», а учні 8 класів: Роговий Олександр, Подзолков Кирило, Воробйова Руслана, Швець Юлія продекламували вірші присвячені рідній Бать ... Читать дальше »

Просмотров: 603 | Добавил: admin | Дата: 22.01.2016 | Комментарии (0)

22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані сталася визначна подія в історії нашого народу - урочисте проголошення Акту Злуки: в єдину українську соборну державу об'єдналися Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка.

В день святкування Соборності України у навчально- виховному комплексі «»Якимівська гімназія» відбувся виступ лекторської групи учнів 10-Б класу НВК «Якимівська гімназія» у складі: Зубкової Регіни, Братчик Марини, Фурман Поліни та Чир'єва Данила під керівництвом вчителя історії Гарбузової С.А.

Учня ... Читать дальше »

Просмотров: 548 | Добавил: admin | Дата: 22.01.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо!

Просян Катерину ученицю 7-Б класу та її вчителя Шкроміду Н.В. за зайняте II місце з математики у III (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Щиро вітаємо та бажаємо творчого натхнення!

Просмотров: 625 | Добавил: admin | Дата: 19.01.2016 | Комментарии (2)

Вітаємо!

Переможців обласного заочного конкурсу науково-дослідницьких робіт «Твої герої, Запорізький край»: Гарбузова Кирила (учня 11-Б класу) за зайняте I - місце, та Гогу Юлію (ученицю 10-А класу) за зайняте II - місце (керівник Тимків О.М.)

Щиро вітаємо з перемогою!

Просмотров: 486 | Добавил: admin | Дата: 18.01.2016 | Комментарии (1)

Більше фото в альбомі

29 грудня учні 1- 4 класів  стал ... Читать дальше »

Просмотров: 649 | Добавил: admin | Дата: 03.01.2016 | Комментарии (0)