Головна » Архив новостей
Більше фото в альбомі

Новий рік – це найочікуваніше свято дорослих і, звісно ж, дітей.
28 грудня у НВК «Якимівська гімназія» пройшов новорічний КВК. За звання найве ... Читать дальше »

Просмотров: 811 | Добавил: admin | Дата: 28.12.2015 | Комментарии (3)

Громадська організація «Комітет майбутнього. Солідарність та відповідальність» щиро вдячна учням та колективу НВК «Якимівська гімназія» за співпрацю і участь в акції по збору пластикових кришок, для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Громадська організація «Комітет майбутнього. Солідарність та відповідальність» отримала від НВК «Якимівська гімназія» за 10 кг пластикових кришечок.

Просмотров: 641 | Добавил: admin | Дата: 25.12.2015 | Комментарии (0)

25 грудня 2015 р. біля НВК «Якимівська гімназія» відбулось урочисте покладання квітів до меморіальної дошки Героя Радянського Союзу Г.І. Боярінова з нагоди 36-ї річниці введення обмеженого контингенту Радянських військ до Демократичної Республіки Афганістан. В данному заході прийняли участь учні 9-11-х класів НВК «Якимівська гімназія»: Братищенко Микита (9-А клас),  Файденко Микита (10-Б клас), Іванов Данило (11-Б клас), Калінін Олег (11-Б клас), (під керівництвом вчителя захисту Вітчизни С.М. Качана) які продемонстрували почесний караул біля меморіальної дошки. З історичним повідомленням про життя та подвиг Г.І. Боярінова виступив учень 11-Б класу Гарбузов Кирило (науковий керівник Тимків О.М.).

Просмотров: 564 | Добавил: admin | Дата: 25.12.2015 | Комментарии (0)

Якимівська районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) висловлює Вам вдячність за організацію 25 грудня 2015 року мітингу пам'яті з нагоди 36-ої річниці введення обмеженого контингенту Радянських військ до Афганістану та доповідь Вашего учня Гарбузова Кирила про Героя Радянського Союзу Г.І. Бояринова.

Просмотров: 468 | Добавил: admin | Дата: 25.12.2015 | Комментарии (0)

Переглянути фото заходу

22.12.2015 року у НВК «Якимівська гімназія» відбувся семінар вчителів біології та хімії на якому було представлено досвід роботи вчителів хімії та біології. Першим виступив голова кафедри природних дисциплін вчителів І категорії «старший вчитель» Качан С.М. , який презентував систему роботи кафедри з розвитку творчих здібностей учнів. Далі вчителі відвідали уроки:

... Читать дальше »

Просмотров: 672 | Добавил: admin | Дата: 22.12.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо Писареву Ксенію з перемогою (I місце) у III (обласному) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (керівник Довженко М.А.)

Просмотров: 528 | Добавил: admin | Дата: 21.12.2015 | Комментарии (0)

12 грудень 2015 р. в НВК «Якимівська гімназія» стартувала акція «Поділись теплом». Вона проводиться за традицією вже багато років. В цьому році вона полягала в тому, щоб наділити увагою дітей випускника Якимівської гімназії 2002 року Мирошниченко Міружа, загиблого в зоні АТО.  У загиблого Мирошниченко Міружа залишилось двоє діточок,  старшому Міружу 11 років , він навчається в 5 класі Якимівської ЗОШ №2, молодшому Спартаку 1 рік 3 місяці.

Волонтери звернулись до всіх гімназистів та членів педагогічного колективу до дня Святого Миколая поділитися добром і теплом за велінням щедрого серця з синами людини яка на питання «Навіщо пішов воювати?» відповів: «Щоб війна та біда не прийшли в рідну оселю». Відгукнулись всі. Слова школярів 3-Б ... Читать дальше »

Просмотров: 571 | Добавил: admin | Дата: 18.12.2015 | Комментарии (0)

18.12.2015 відбулася святкова церемонія конкурсу «Вчитель року-2016» ,

на якій підведено підсумки, а саме:

Номінація: вчителі математики

I - місце: Мухіна Н.В., Халанчук Л.В.,

... Читать дальше »

Просмотров: 605 | Добавил: admin | Дата: 18.12.2015 | Комментарии (0)

Переглянути фото заходу

18.12.15 у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» відбулося свято Святого Миколая. Під керівництвом педагога-організатора Нероди Н.М. підготовлена вистава ... Читать дальше »

Просмотров: 791 | Добавил: admin | Дата: 18.12.2015 | Комментарии (1)

Переглянути фото заходу