Головна » Архив новостей

26 квітня 1986 року Чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Гірка, як полин, слава.

Майже тридцять років пройшло з того часу , як вибухнув реактор на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Горем і болем увійшов в наше життя Чорнобиль, розділив долю людей на «до» і «після». Ліквідатори – люди, що за обов'язком служби взяли участь у ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи. Це люди різних національностей, професій, різного віку. Біда їх об'єднала, і де б вони не народилися, у яких краях не м ... Читать дальше »

Просмотров: 559 | Добавил: admin | Дата: 14.12.2015 | Комментарии (0)

04.12.2015 року відбувся районний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». У конкурсі прийняли активну участь учні НВК «Якимівська гімназія»: Плетюк Валерія 5(9)-Б «Космічні загадки», Батрак Валентин 1(5)-Б вишивка «Сонячна система», Шершньова Тетяна 5(9)Б живопис «Космічний простір», Гога Юлія 6(10)-А «Приліт космічного гостя» м’яка іграшка (керівник Погорєла І.О.), Колпакчі Анастасія 2(6)-А  жи ... Читать дальше »

Просмотров: 966 | Добавил: admin | Дата: 14.12.2015 | Комментарии (0)

Переглянути фото заходу

5 грудня на базі хіміко - біологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулась інтелектуальна гра з біології . В цій грі прийняла участь команда «Біонік»  НВК «Якимівська гімназія» у складі учнів : Калініна Олега (11 - Б), Яковенко Вікторії (11-Б), Громенко Крістіни (10-А), Кутікова Олександра (10-Б), Гончарук Ольги (10-А), керівники команди: Качан Сергій Миколайович та Люба ... Читать дальше »

Просмотров: 561 | Добавил: admin | Дата: 05.12.2015 | Комментарии (0)

З нагоди святкування  Збройних Сил України  4 грудня в навчально- виховному комплексі «Якимівська гімназія» пройшли виступи лекторської групи учнів 10-А класу у складі : Торопової Віолети, Говді Юлії, Гоги Юлії керівник: Качан С.М.

Виступаючи  з темою «Збройні Сили України – минуле та сучасність» учні більш детально ознайомили з історією створення Збройних Сил України, структурою та керівництвом армії та участю українських військовослужбовців у миротворчих операціях ООН.

Просмотров: 477 | Добавил: admin | Дата: 04.12.2015 | Комментарии (0)

З 05 жовтня по 09 листопада 2015 відбувся Обласний заочний конкурс фотоаматорів «Країна моя – Україна».  Метою даного конкурсу було формування у молодого покоління високих моральних цінностей, почуття патріотизму, виховання громадянських почуттів і свідомості, любові до Батьківщини, до рідного краю, до свого народу; сприяння подальшому розвитку фотомистецтва серед молоді. На розгляд журі було надано близько 300 авторських робіт у номінаціях: портрет, пейзаж, натюрморт, жанрове фото, ... Читать дальше »

Просмотров: 948 | Добавил: admin | Дата: 02.12.2015

У 2015 році День пам’яті жертв Голодомору припадає на 28 листопада. Саме тому у ці останні дні осені у НВК «Якимівська гімназія» пройшли заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв голодомору. Учні та вчителі НВК «Якимівська гімназія»  долучились до Всеукраїнської акції: «Засвіти свічку 28 листопада».Цікаво і змістовно пройшли виступи лекторських груп  учнів 9 класів у складі: Буйко Є., Шершньова Т, Гавриленко Д, Березанська А, Бондар О, Дзабаєва В., Ткачук А, Белицька К  з теми: «Злочин влади – трагедія народу» керівник: Чудієвич С.М.

По результатам виступів лекторів   діти ознайомили учнів з трагічними подіями штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української РСР. Ц ... Читать дальше »

Просмотров: 604 | Добавил: admin | Дата: 28.11.2015 | Комментарии (0)

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\&# ... Читать дальше »

Просмотров: 577 | Добавил: admin | Дата: 28.11.2015 | Комментарии (0)

Переглянути фото заходу

2 ... Читать дальше »

Просмотров: 809 | Добавил: admin | Дата: 28.11.2015 | Комментарии (1)

Вітаємо команду НВК "Якимівська гімназія" у складі Цюпки Дмитра (6-А клас), Аксьонова Кирила (7-Б клас), Гончарової Наталі (11-Б клас) (керівник - Д.Ю. Макаров)  з перемогою (I місце) у змаганні з шашок у залік 71-ї районної Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів Якимівського району.

Вітаємо команду НВК "Якимівська гімназія" у складі Тюлягіна Захара (7-А клас), Баздіревой Софії (7-А клас), Матвійчука Владислава (11-Б клас) (керівник - О.Л. Дойко)  з перемогою (II місце) у змаганні з тенісу у залік 7 ... Читать дальше »

Просмотров: 494 | Добавил: admin | Дата: 27.11.2015 | Комментарии (0)

Переглянути фото

... Читать дальше »