Головна » Архив новостей
Переглянути фото

20 листопада у НВК "Якимівська гімназія" відбулося святкове відкриття районого етапу ХVI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Петра Яцика. Ведучими свята були учениця 10-Б класу Драчук Ганна та учень 9-Б класу Шереметьєв Дмитро, які гостинно привітали гостей. У заході прийняли участь танцювальний колектив "Восторг" у складі Бевзюк Аліни, Возненко Віторії, Ме ... Читать дальше »

Просмотров: 576 | Добавил: admin | Дата: 20.11.2015 | Комментарии (0)

20 листопада учні 11 класів разом з класними керівниками       І.І. Кононіхіною та І.В. Сажньовою  були запрошені на круглий стіл "Наш дух не заламати, свободу не вбити", присвячений Дню Гідності та Свободи. Засідання відбулося в актовій залі Якимівської дитячої музичної школи. Учень 11-Б класу НВК "Якимівська гімназія" Гарбузов Кирило представив результати дослідження "Щербина Ігор Іванович - приклад патріотизму українського військовослужбовця" (керівник - заступник директора з НМР О.М. Тимків).

Просмотров: 638 | Добавил: admin | Дата: 20.11.2015 | Комментарии (0)

Відповідно до наказу від 02.11.2015 року № 0569 Департамента освіти і науки Запорізької облдержадміністрації "Про підсумки Обласного конкурсу - виставки декоративно-ужиткового мистецтва "Народна іграшка" призером конкурсу (II місце) визнано Кривоніс Марію (керівник: Ю.Ф. Дюкова).

Щиро вітаємо та бажаємо творчого натхнення!

Просмотров: 543 | Добавил: admin | Дата: 02.11.2015 | Комментарии (0)

27 жовтня 2015 року в актовій залі Якимівської дитячої музичної школи відбулося засідання «Круглого столу «О, пам'ять, пам'ять, ти священна, в собі несеш епоху й мить», присвяченого 72-ій річниці визволення Якимівського району від нацистських загарбників.

Участь у засіданні круглого столу прийняли учні НВК "Якиміська гімназія" 11-Б класу Іріоглу Софія та Гарбузов Кирило, які під керівництвом заступника директора з НМР О.М. Тимків представили свої наукові дослідження з історії рідного краю.

... Читать дальше »
Просмотров: 543 | Добавил: admin | Дата: 28.10.2015 | Комментарии (1)

23 жовтня 2015 в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» проходили змагання з черлідінгу. Наші дівчата виступали в одній номінації, яка називається Чир-ДАНС. Чир - це кричалка, данс - танцювальна програма.

Більше фото в альбомі

Підготовку до своїх ... Читать дальше »

Просмотров: 805 | Добавил: admin | Дата: 23.10.2015 | Комментарии (1)

23 жовтня 2015 в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» відбулося традиційне свято «День гімназиста». В рамках цього свята були проведені різні заходи: урочиста лінійка, присвячена відкриттю Дня гімназиста; театралізована вистава для учнів 5 класів «Я, друзі, гімназист!»; свято осені «Осінніх фарб хоровод» для початкової школи; спортивно-розважальна програма «Осінні фантазії» для 5 - 7 класів і спортивно-розважальна програма «Ух, пора крута, осінь золота!» для учнів 8 - 11 класів.

Більше фото в альбомі
Просмотров: 624 | Добавил: admin | Дата: 23.10.2015 | Комментарии (0)

19-20 жовтня 2015 року в районному методичному центрі відділу освіти, молоді та спорту Якимівської районної державної адміністрації відбувся районний етап обласного конкурсу-виставки "Народна іграшка". 12 загальноосвітніх навчальних закладів району та КЗ "Будинок дитячої та юнацької творчості" представили творчі роботи учнів з патріотичної тематики.

Виставка-конкурс «Народна іграшка» проводилася з метою відродження, збереження і розвитку українських народних традицій виготовлення іграшок; формування інтересу до народної іграшки та шанобливого ставлення  до її творців серед учнівської молоді.

За результатами виставки творчі роботи учнів нашого комплексу посіли призові місця: II місце -  робота "Курка Р ... Читать дальше »

Просмотров: 606 | Добавил: admin | Дата: 19.10.2015 | Комментарии (1)

Більше фото в альбомі

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ "Про День захисника України" від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.
Відповідно до У ... Читать дальше »

Просмотров: 644 | Добавил: admin | Дата: 14.10.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо з Днем вчителя

Початок жовтня знаменує радісне свято, яке у багатьох асоціюється з юними роками. У першу неділю місяця, 5 жовтня, ми відзначаємо День вчителя. Адже для багатьох із нас учитель, як друга матуся, відкрив безліч доріг, повів по життю, навчив не тільки арифметиці і краснопису, але і прийняттю правильних рішень у складних життєвих ситуаціях. Кожен із нас вибрав свою дорогу в житті, а хтось не захотів надовго розлучатися зі школою і обрав професію вчителя, щоб знову повернутися в рідні стіни і багаторазово повторити шлях зустрічей і розставань тепер уже зі своїми учнями.

Щиро вітаємо вчителів НВК "Якимівська гімназія" зі святом!

Просмотров: 561 | Добавил: admin | Дата: 01.10.2015 | Комментарии (1)

Вітаємо з Днем вчителяЗ 24 вересня по 15 жовтня 2015 р. відділом освіти, молоді та спорту Якимівської РДА проводився шаховий турнір серед школярів Якимівки.  Перший етап (відбірковий) проводився по школах і був присвячений Дню вчителя. У ньому взяв участь 61 учень. Змагання проходили у двох вікових групах: молодша — 1-5 класи, старша — 6-11 класи. Спортсмени, які посіли 1-2 місця, були запрошені до участі у фінальному етапі. Другий етап змагань пройшов 15 жовтня 2015 р. у приміщені ДЮКФП і був присвячений Дню козацтва. За результами напруженої інтелектуальної боротьби учні НВК Якимівської гімназії посіли призові місця:  1 місце — Тюлягін Захар (7-А клас), 2 місце — Довбня Максим (7-Б клас).

Просмотров: 567 | Добавил: admin | Дата: 24.09.2015 | Комментарии (1)

« 1 2 ... 15 16 17 18 »