Головна » Архив новостей

Подарунок для героя

20-21 лютого у Запорізькому ліцеї «Логос» проходив міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва, учасниками якого були учні навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія». Учениця 4-го класу Возненко Анастасія (керівник: Шишкарьова О.Б.) представила на розгляд журі розповідь про своє улюблене свято «Є на світі свят багато, Урочистих, визначних. Та любиме свято Найприємніше із них». І свій виступ присвятила Новорічним святам, вразивши присутніх майстерним ... Читать дальше »

Просмотров: 730 | Добавил: admin | Дата: 08.03.2017 | Комментарии (3)

Просмотров: 786 | Добавил: admin | Дата: 06.03.2017 | Комментарии (2)

Подарунок для героя

19 лютого у м. Запоріжжі проходив заключний етап ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України, де учні зі всієї Запорізької області представляли свої науково-дослідницькі роботи. Серед них були і учні навально-виховного комплексу «Якимівська гімназія». На відділенні мовознавства свої науково-дослідницькі роботи з англійської мови презентували учні 8-А класу Чернік Аліна «Лексичні засоби вираження поняття «свобода» у сучасній англійській мові» (керівник: Лисейко О.В.) та Овсянніков Максим «Особливості перекладу газе ... Читать дальше »

Просмотров: 760 | Добавил: admin | Дата: 06.03.2017 | Комментарии (2)

Вітаємо переможця ІІ (обласного) етапу

Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

(Відділення: хімії та біології.

... Читать дальше »

Просмотров: 577 | Добавил: admin | Дата: 05.03.2017 | Комментарии (5)

Вітаємо переможницю ІІ (обласного) етапу

(Відділення: хімія та біологія.

< ... Читать дальше »

Просмотров: 440 | Добавил: admin | Дата: 05.03.2017 | Комментарии (4)

Вітаємо переможницю ІІ (обласного) етапу

(Відділення: математика.