Головна » Архив новостей

Ми-маленькі патріоти,
Українські зірочки.
... Читать дальше »

Просмотров: 623 | Добавил: admin | Дата: 15.02.2017 | Комментарии (2)

Переглянути виступ

Вітаємо вчителя англійської мови О.В. Писарєву ... Читать дальше »

Просмотров: 516 | Добавил: admin | Дата: 15.02.2017 | Комментарии (0)

Подарунок для героя

Вітаємо команду НВК «Якимівська гімназія»!

ІІ місце у командній першості з волейболу серед юнаків
в залік 72-ої районної спартакіади школярів:

... Читать дальше »

Просмотров: 520 | Добавил: admin | Дата: 13.02.2017 | Комментарии (1)

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу

(ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови Костандову Анастасію,

... Читать дальше »

Просмотров: 452 | Добавил: admin | Дата: 12.02.2017 | Комментарии (3)

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу

(ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Волкову Олену, ученицю 8-Б класу.  ... Читать дальше »

Просмотров: 650 | Добавил: admin | Дата: 12.02.2017 | Комментарии (4)

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу

(ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Козачек Валерію, ученицю 10-А класу.

... Читать дальше »
Просмотров: 500 | Добавил: admin | Дата: 12.02.2017 | Комментарии (4)

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу

(ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології  Драчук Ганну, ученицю 11-Б класу.

... Читать дальше »

Просмотров: 559 | Добавил: admin | Дата: 06.02.2017 | Комментарии (3)

Подарунок для героя    Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під однойменним селищем, що за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ма київськими студентами і гімназистами, що захищали підступи до Києва, тривав протягом 5 годин. У перебігу військових дій вирішального значення цей бій не мав, але у свідомості багатьох набув особливого значення завдяки героїзму української молоді. До дня вшанування героїв Крут у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» лекторська гру ... Читать дальше »

Просмотров: 548 | Добавил: admin | Дата: 30.01.2017 | Комментарии (1)