Головна » Архив новостей

Подарунок для героя   Вітаємо команду навчально-виховного комплексу "Якимівська гімназія" за зайняте ІІ місце у командній першості з футзалу в залік І-ї районної спартакіади серед педагогічних працівників ЗНЗ та працівників ВОМС у 2016-2017 навчальному році.

Просмотров: 676 | Добавил: admin | Дата: 20.01.2017 | Комментарии (5)

Подарунок для героя

Вітаємо переможницю ІІІ (обласного) етапу (ІІІ місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Наприклад Ганну, ученицю 7-Б класу.

Вчитель: О.Л. Джур ... Читать дальше »

Просмотров: 561 | Добавил: admin | Дата: 20.01.2017 | Комментарии (7)

Подарунок для героя

Вітаємо команду навчально-виховного комплексу "Якимівська гімназія" за зайняте ІІІ місце у командній першості з волейболу в залік І-ї районної спартакіади серед педагогічних працівників ЗНЗ та працівників ВОМС у 2016-2017 навчальному році.

Просмотров: 625 | Добавил: admin | Дата: 19.01.2017 | Комментарии (6)

Подарунок для героя

Вітаємо команду навчально-виховного комплексу "Якимівська гімназія" за зайняте ІІІ місце у командній першості з шахів в залік І-ї районної спартакіади серед педагогічних працівників ЗНЗ та працівників ВОМС у 2016-2017 навчальному році.

Просмотров: 579 | Добавил: admin | Дата: 10.01.2017 | Комментарии (6)

Нехай Новий рік стане для Вас
та Ваших рідних роком здійснення мрій
та нових перемог!
Зичимо Вам міцного здоров 'я, добра,
злагоди, невичерпного життєвого
оптимізму.

Справжнє відкриття - це погляд на світ новими очима.
Бажаємо у Новому році нових досягнень та нових ідей!

Просмотров: 547 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2017 | Комментарии (4)

Подарунок для героя

Вітаємо команду навчально-виховного комплексу "Якимівська гімназія" за зайняте І місце у командній першості з шашок в залік І-ї районної спартакіади серед педагогічних працівників ЗНЗ та працівників ВОМС у 2016-2017 навчальному році.

Просмотров: 621 | Добавил: admin | Дата: 28.12.2016 | Комментарии (6)

Подарунок для героя

На минулому тижні у НВК «Якимівська гімназія» завершився проект  «Вчимося жити разом», який був спрямований на розвиток у дітей наступних соціальних навичок: ефективного спілкування, самоповаги, кооперації, самоконтролю, керування стресами, емпатії, асертивності (неагресивної упевненості), розв’язання проблем, запобігання конфліктам і їх розв’язання, пошук консенсусу і примирення.

Завдяки проекту відбулися позитивні зміни у поведінці учнів. Вчи ... Читать дальше »

Просмотров: 596 | Добавил: admin | Дата: 23.12.2016 | Комментарии (4)

Переглянути фото заходу

Протягом листопада – грудня учні навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» активно прийняли участь  в Обласній благодійній патріотичній акції  «Подарунок для Героя». Учні початкової ... Читать дальше »

Просмотров: 540 | Добавил: admin | Дата: 23.12.2016 | Комментарии (3)

Переглянути фото заходу

Вітаємо переможців  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу  ... Читать дальше »

Просмотров: 714 | Добавил: admin | Дата: 20.12.2016 | Комментарии (5)

З метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми насилля над людьми 07.12.2016 в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» була проведена зустріч з директором Якимівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Волошко Н.С.

Цей захід був проведений у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Була проведена лекція з елементами бесіди про прояви ... Читать дальше »

Просмотров: 750 | Добавил: admin | Дата: 12.12.2016 | Комментарии (6)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 »