Головна » 2016 » Октябрь » 25 » Cпівпраця з районним Центром зайнятості
22:40
Cпівпраця з районним Центром зайнятості

Актуальність і необхідність профорієнтації в школі очевидна. Саме профорієнтація, що розуміється як спеціальний  організований супровід професійного та особистісного самовизначення,  допомагає учням у відповіді на питання «Навіщо я вчуся?»
   Протягом багатьох років навчально-виховний комплекс «Якимівська гімназія» співпрацює з районним Центром зайнятості. Проводяться діагностичні та консультаційні заходи, спрямовані на виявлення інтересів, здібностей, особистісних особливостей, з метою вибору напрямку подальшої освіти.
 9 вересня 2016 року в школі пройшов профконсультаційний семінар для учнів 10 класів «Урок реального трудового життя». Провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Богушко Н.В. проінформувала про світ професій, які будуть затребувані через 10-15 років, познайомила учнів з особливостями самовизначення в сучасних умовах.
    З 12 жовтня 2016 року учні 10-11 класів проходять тестування з метою визначення нахилів і здібностей до різних видів діяльності. Якщо наші діти зможуть врахувати і співвіднести свої професійні бажання, індивідуальні особливості та потреби кадрового ринку праці, то нашу спільну діяльність можна назвати успішною.


Василенко О.Є.,  практичний психолог.

Переглядів: 558 | Додав: admin | Теги: випускник 2017, соціальні послуги, світ професій, Профорієнтація, профорієнтаційна бесіда, центр зайнятості
Всього коментарів: 5
avatar
1 mariak_1603 • 15:39, 05.12.2016 [Матеріал]
Дякую за надану можливість пройти цей тест. Він допоміг впевнитися в правильності вибору майбутньої професії.
avatar
Надана нам можливість побувати у центрі зайнятості та пройти тест дуже вплинула на мої переваги у майбутньому. Дякую кваліфікованих працівників центру за допомогу у виборі професії!
avatar
Этот тест очень сильно повлиял на выбор моей будущей профессии(за что и хочу сказать спасибо).
avatar
4 krestovvsevolod • 16:47, 11.12.2016 [Матеріал]
Цій тест допоміг остаточно вирішитися з вибором майбутньої професії
avatar
5 alinatkahuk • 10:36, 12.12.2016 [Матеріал]
Мне помог этот тест,я наконец-то определилась со своей профессией.
avatar