Головна » 2016 » Октябрь » 1 » День вчителя у НВК "Якимівська гімназія"
День вчителя у НВК "Якимівська гімназія"

Переглянути фото і відео заходу

«Учитель… Сколько сказано для вас
   Слов благодарности и слов признания!
 В день этот понимаешь каждый раз,
Что не профессия Учитель, а призвание!»

Такими словами 30 вересня в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» почався концерт, присвячений Дню вчителя. День вчителя - світле свято, коли учні можуть висловити свою подяку педагогам за їх непросту і благородну працю. У цей день звучить багато теплих і щирих слів на адресу вчителів, які вони, звичайно, заслуговують чути щодня.
   У залі зібралися вчителі та вчителі-ветерани, запрошені на концерт. На початку концерту директор навчально-виховного комплексу «Якимівка гімназія» Наталія Анатоліївна Вагеник привітала всіх зі святом. Вчителям-ветеранам, які віддали педагогічної праці не один десяток років, вручили подарунки.
   Учні зробили все для того, щоб педагоги відпочили, тому на концерті панувала тепла, дружня атмосфера. Ведучі концерту - учні 11-х класів Юлія Гога і Анна Драчук протягом усього заходу дарували найщиріші слова, побажання і привітання всім вчителям. Один концертний номер змінював інший. Важко виділити якийсь окремий номер, тому що всі учні вклали всю душу у свої виступи.
   У концерті були представлені різножанрові номери. У цей день звучали пісні у виконанні вокального гурту учнів 8 - Б, 9 - В і 10 - А класів (класні керівники І.В. Сажнева, О.А. Костандова, Е.В. Лисейко); зворушливу пісню виконали учні 11 - Б класу (класний керівник Т.М. Сидоренко); жартівливий музичний сюрприз подарували учні 9 - А класу (класний керівник О.М. Соломахіна).
Бурхливими оплесками зустрічали вчителі і виступи учнів початкової школи. 1-й клас (класний керівник М.А. Довженко) приготував інсценовану пісню, 2-й клас (класний керівник О.А. Урбан) виконав запальний латиноамериканський танець, частушки виконали учні 3-го класу (класний керівник Л.П. Осмоловська), а 4 клас подарував вчителям пісню.
     Свої музичні подарунки: соло на скрипці і соло на гітарі, - подарували учні 7 - В класу (класний керівник Ю.Ф. Дюкова) і 8 - А класу (класний керівник Н.В. Мухіна). Веселими сценками здивували публіку учні 5 - А, 6 - А, 6 - Б і 8 - В класів (класні керівники - Я.Ю. Глушко, С.В. Качур, О.В. Дідух і Т.П. Базилєва). А учні 7 - Б, 10 - Б і 11 - А класів (класні керівники Ю.В. Братчики, О.А. Любайкіна, І.А. Погоріла) виконали танцювальні номери.
   До глибини душі зворушили педагогів виступи учнів 7 - А класу (класний керівник Е.В. Писарєва) і 9 - Б класу (класний керівник О.Л. Лісова). Діти виконали вірші, в яких звучали найдобріші, ніжні і щирі зізнання в коханні своїм вчителям! А завершився концерт фінальною піснею у виконанні учнів 5 - А класу (класний керівник С.М. Качан) і всіх учасників. Багато позитивних емоцій отримали всі - і діти, і педагоги. Дякуємо всім!

Переглядів: 838 | Додав: admin | Теги: вітання від учнів нвк, День вчителя, щирі вітання, свято в нвк
1 valekiotovcom • 14:03, 30.11.2016
Так вишукано одягнені !Молодці діти!
2 ZArEchNiI • 15:44, 05.12.2016
Наши учителя лучшие. Спасибо что терпете нас wink
3 kirilkornienko2001 • 15:45, 05.12.2016
день учителя найкраще свято осени
4 alinatkahuk • 10:41, 12.12.2016
Поздравляю наших лучших учителей
5 nastya58201 • 10:56, 12.12.2016
Ученики старались для своих любимых и самых лучших учителей.
6 tanyabazyleva76 • 11:02, 10.01.2017
Які розумнички hands