Головна » 2016 » Октябрь » 13 » День захисника України
День захисника України

Переглянути фото і відео заходу

3 жовтня у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» був проведений святковий захід присвячений Дню захисника України.
  Для учнів гімназії було підготовлено літературно-музичну композицію «Ми нащадки козаків». Діти розповіли про історію виникнення цього свята , співали козацькі пісні, показали гумореску, станцювали запальний український народний танок «Україночка», ставили сценку про запорожських козаків, а саме «Як в козаки приймали», через яку показали рішучість, винахідливість та гумор славних лицарів нашої Вітчизни.
     Хочеться сказати слова вдячності та відмітити  класних керівників: Базилєву Т.П., та Братчик Ю.В. за активну підготовку та участь учнів у концерті.
      Діти вдячні славним захисникам України за мирне небо над головою.

Переглядів: 366 | Додав: admin | Теги: День захисника України, україна, Українські пісні, патріотичне виховання, новини нвк, запорізькі козаки, козацтво, виховний захід
Мені сподобалось!!!
Дуже гарно виступили, молодці, пишаюсь вами.
Молодці ! Добре виступили !
Гарний виступ
Отлично выступили biggrin
Очень красивое выступление,все ребята молодцы,с удовольствием смотреть на такие выступления!
мне понравились   казаки,   особенно" как они кашу варили"
очень красивое выступление,было очень интересно смотреть)))