Головна » 2016 » Март » 28 » Екскурсія до Якимівського районного суду
Екскурсія до Якимівського районного суду

Вітаємо з Днем вчителя

28.03.2016 року у перший день канікул учні 8-9 класів навчально – виховного комплексу «Якимівська гімназія» разом з вчителем історії та правознавства С.М. Чудієвич відвідали Якимівський районний суд. Ознайомчу екскурсію з ними провела голова Якимівського районного суду Ковальчук Олена Анатоліївна.

Переглянути фото заходу

Також учні змогли поставити конкретні запитання та розглянути конкретні життєві ситуації, стосовно яких отримали компетентні відповіді та коментарі. Діти подякували Олені Анатоліївні за цікаву екскурсію, яка була цікавою і для дев`ятикласників, які вже знають основи правознавства, так і для восьмикласників, які тільки почнуть вивчати правознавство.Олена Анатоліївна провела цікаву екскурсію для наших учнів, ознайомила з актуальними питаннями адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх за правопорушення, на практиці продемонструвала роботу правоохоронної системи України.

1 Даниил Митев • 13:45, 06.12.2016
Интересно было слушать!! Очень интересно рассказывали!! Полезная информация!!!
2 stacey14prvln • 13:54, 06.12.2016
спасибо большое за теплый прием  в суде
3 irinasavitskaya01 • 10:53, 12.12.2016
спасибо большое за экскурсию,было очень интересно)))