Головна » 2015 » Май » 18 » Фінальний етап V міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка відбувся

Вітаємо з Днем вчителяСеред тринадцяти кращих з кращих – дві учениці НВК «Якимівська гімназія». Це учениця 9-Б класу Моложникова Вікторія (керівник: учитель вищої категорії, учитель-методист Довженко М.А.) та учениця 3-Б класу Мельник Аліна (керівник: учитель вищої категорії, старший вчитель Лісова О.Л.). Наші зірочки – знавці творчості Великого Кобзаря – посіли ІІІ місця на фінальному етапі Конкурсу. Зичимо їм подальших успіхів та незрадливої любові до українського слова. А їх наставникам – побільше талановитих та обдарованих учнів!

Щиро вітаємо учнів з перемогою!

1 dmitriy_sheremetiev • 16:03, 09.12.2016
Молодці дівчата! Бажаю вам успіхів у майбутньому.