Головна » 2016 » Июль » 21 » Коровін Марко – лауреат обласної премії «Обдаровані діти – 2016»
Коровін Марко – лауреат обласної премії «Обдаровані діти – 2016»

Коровін Марко навчається в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» з 1-го класу. Він відрізняється високим рівнем розвитку, вміє грамотно, логічно, доказово висловлювати та відстоювати власну думку. Марку притаманна здатність до критичного мислення, він володіє високим рівнем навчальних здібностей. Як дуже старанний та наполегливий учень, завжди досягає своєї мети.

Марко – всебічно розвинена особистість, який проявляє інтерес до фізико-математичних предметів.

Має широку інтелектуальну обдарованість. У нього чудова пам’ять; він швидко засвоює навчальний матеріал. Ерудований, бере активну участь в різноманітних олімпіадах та конкурсах різного рівня.

В 2013-2014 навчальному році Марко став переможцем у:

• ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (І місце)

В 2014-2015 навчальному році переможцем у:

• ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (І місце);
  • ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце);

В 2015-2016 навчальному році  переможцем у:

• ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІ місце);
  • ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція: технічні науки)(ІІ місце).

Коровін Марко – відмінник навчання, претендент на отримання свідоцтва з відзнакою. Марко постійно приймає участь та  демонструє високі результати у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Технік-юніор ерудит»  та Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі «Левення». Активний у громадській діяльності, лідер шкільного самоврядування, користується незаперечним авторитетом серед однокласників; має хист до занять волейболом, займається на секції волейболу «Дитячого юнацького клубу фізичної підготовки» Якимівської раойнної ради, Запорізької області. Неоднаразово приймав участь та ставав призером  у змаганнях з волейболу районного та обласного рівнів.

Марко нагороджений грамотами відділу освіту, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації та Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

1 agalickaya • 15:21, 05.12.2016
Вітаємо нашого однокласника!
2 User • 15:48, 05.12.2016
Я дуже пишаюся тим, що мій однокласник і друг отримав цю премію.
3 ZArEchNiI • 15:50, 05.12.2016
Поздравляем не зря Ирина Ивановна старалась. Поздравляю )