Головна » 2017 » Июнь » 5 » Літній мовний табір «СОНЕЧКО»
Літній мовний табір «СОНЕЧКО»

Останній дзвоник

Переглянути фото

Продзвенів останній дзвоник, а у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» гамірно та весело. Це почав свою роботу літній мовний табір «Сонечко» («The Sun»). Цього року його відвідують 100 учнів від 6-річок до старшокласників.

Кожного ранку день починається з бадьорої зарядки під музичний супровід, яку проводять вчителі фізичної культури Дойко О.Л. та  Асланова В.В.

Поснідавши, діти відвідують різноманітні заходи: «Свято обдарованих», День захисту дітей, «Веселі старти», спортивні змагання, конкурси малюнків, цікаві екскурсії, відвідують будинок творчості. Постійно з вихованцями знаходяться їх вихователі: Довженко М.А.,Урбан О.О, Осмоловська Л.П, Шишкарьова О.Б., Качан С.М., Глушко Я.Ю., Качур С.В., Базилєва Т.П.

А потім відбувається занурюються у світ англійської мови. Наймолодші школярі полюбляють співати пісні англійською мовою, найулюбленіша серед них -  «Summer song». Правильна вимова формується за допомогою  скоромовок (tongue-twisters) таких як «Betty Botta», «Pitter Piper», «Whether the  weather». Діти із захопленням повторюють складні фрази та слова. Тренувати звуки, інтонацію, наголос, виразне читання допомагають віршики. Вірші супроводжуються рухами, що викликає шквал позитивних емоцій та радості.

Учні 4-7 класів з великим задоволенням займаються проектною роботою. Створюючи та презентуючи проект діти розвивають усі чотири мовленнєві вміння: говоріння, читання, слухання і письмо. «Навчання через проекти» є випробуваним засобом мотивації дітей, адже вони роблять те, що їм подобається. Зараз діти готують проекти: «Festivals», «Welcome to British world», «Holidays of Ukraine».

Щоб спілкування було цікавим наші вчителі Братчик Ю.В., Бачуріна О.Г., Писарева О.В., Лисейко О.В. використовують різноманітні лінгвістичні ігри «Ланцюжок», «Мовний пінг-понг» (запитання-відповідь), «Хрестики-нолики», «Мовні фізкультхвилинки», переглядають мультфільми англійською мовою.

Літній мовний табір проводиться під час найдивовижніших шкільних канікул, коли діти відпочивають. А відпочивати можна цікаво  і з користю, як наші учні, бо знання англійської мови - це тренд сьогодення.

Заступник директора з НВР

НВК «Якимівська гімназія»                                                                                                 Глушко Н.М.

Переглядів: 940 | Додав: admin | Теги: Мовний табір, літній відпочинок, літній табір, сонечко, спортивні змагання