Головна » 2016 » Ноябрь » 25 » Місячник безпеки
Місячник безпеки

Переглянути фото заходу

З 14 по 28 листопада 2016 року у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» проходив Місячник безпеки життєдіяльності.

В рамках Місячника безпеки було проведено ряд заходів і конкурсів для учнів 1-11 класів навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія»  з метою формування навичок безпечної поведінки, збереження та зміцнення здоров’я учнів.

У 1 – 11 класах було проведено виховні години на тему "Безпечне дитинство – майбутнє країни», які підготували учні 7-Б класу (керівник – Глушко Н.М.).

Усі учні школи взяли активну участь у конкурсі літературних творів на тему «Що я знаю про рятувальників?», але переможницею стала учениця 11-А класу Гончарук Ольга, вона також створила навчальний мультимедійний посібник «Пожежа – лихо для всіх!» (керівник – Погорєла І.О.).

У творчому конкурсі «Сам собі рятівник» здобули перемогу учениці 10-Б класу Березанська Анастасія та Перетятко Валерія за найкращий макет з пожежної безпеки (керівник – Любайкіна О.О.).

Переможцем конкурсу дитячих малюнків та плакатів на тему «ДСНС – очима дітей» та «Обери життя» визнана  Савенко Валерія, учениця 9-Б класу  ( керівник – Чудієвич С.М.)

Проведені заходи сприяли підвищенню рівня знань учнів щодо безпеки життєдіяльності.

Заступник директора навчально-виховної роботи Глушко Н.М.

Переглядів: 334 | Додав: admin | Теги: безпека життєдіяльності учнів, творчі конкурси, конкурс макетів, місячник безпеки життєдіяльності, Конкурс малюнків, освіта в Україні
Всього коментарів: 141 2 »
Вітаю з перемогою.
Дуже гарні роботи!
Молодці, вітаю вас, дуже гарні малюнки та декорації.
Цікава подача повчальної інформації
Гарні роботи, особливо сподобався 3D макет учным 10-Б класу.
Молодцы,очень интересная информация
Очень красиво!Молодцы!
Молодцы,очень красивые работы и полезная информация!
Очень красиво и познавательно!Поздравляю!
Информацыя действительно очень полезная!
1-10 11-14