Головна » 2015 » Сентябрь » 21 » Міжнародний день миру
Міжнародний день миру

Міжнародний день миру (англ. International Day of Peace) був заснований в 1981 році Організацією Об'єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Так, святкування Міжнародного дня миру відбулося і в нашому селищі. У понеділок, 21 вересня, на центральній площі райцентру був проведений святковий захід, присвячений миру. Учні НВК "Якимівська гімназія" підготували для глядачів цікаву програму. Феєричний флешмоб та яскравий заклик заходу — «Мы в ответе за мир на планете», який склався у рухах танцюючих наприкінці виступу не залишив байдужим жодного глядача.

Переглядів: 186 | Додав: admin
Учні НВК "Якимівська гімназія" підготували для глядачів цікаву програму,було приємно дивитись!
Было очень интересно и приятно