Головна » 2017 » Март » 8 » Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»
Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Подарунок для героя

20-21 лютого у Запорізькому ліцеї «Логос» проходив міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва, учасниками якого були учні навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія». Учениця 4-го класу Возненко Анастасія (керівник: Шишкарьова О.Б.) представила на розгляд журі розповідь про своє улюблене свято «Є на світі свят багато, Урочистих, визначних. Та любиме свято Найприємніше із них». І свій виступ присвятила Новорічним святам, вразивши присутніх майстерним виконанням колядки і артистичністю.

Учениця 9-Б класу Возненко Вікторія разом зі своєю вчителькою Лісовою О.Л. підготувала виступ «Слово мудре, чисте, рідне», присвячений українській мові.

Патріотизмом та любов’ю до України був пронизаний виступ «Любити свою землю» учня 11-Б класу Андрющенка Данила (керівник: Качур С.В.).

Усі виступи учнів були відзначені журі: Возненко Анастасія і Возненко Вікторія отримали дипломи ІІІ ступеня, а Андрющенко Данило – диплом лауреата  фестивалю. Вітаємо учнів та їх керівників!

Переглядів: 734 | Додав: admin | Теги: ораторське мистецтво, конкурси з ораторського мистецтва, сучасне виховання, Наші переможці, переможці фестивалю
1 lerakozatek • 15:22, 16.03.2017
вітаємо!!!