Головна » 2017 » Апрель » 10 » Наш сайт - серед найкращих!
20:59
Наш сайт - серед найкращих!

Подарунок для героя

  31 березня 2017 року, у Міністерстві науки і освіти України відзначили переможців 7-го конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Він був організований МОН спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Комітетом Інтернет асоціації України з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.

На конкурс надійшло понад 1600 заявок, з яких незалежне журі обрало 20-х лідерів за такими номінаціями:

- Веб-сайти міських шкіл;

- Веб-сайти сільських шкіл;

- Веб-сайти дошкільних навчальних закладів;

- Веб-сайти позашкільних навчальних закладів;

- Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти.

   Перед нагородженням директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко відзначив, що розвиток веб-сайтів навчальних закладів означає, що вони починають у повній мірі використовувати можливості для навчання та комунікації у 21 столітті.

Подарунок для героя

 «Міністерство освіти і науки України повинно заохочувати такий поступ, і саме тому сьогодні ми нагороджуємо найкращих – ті навчальні заклади, які найширше використовують можливості Інтернету для організації освітнього процесу. Це й спілкування з батьками, і повідомлення про конкурси, у яких діти можуть брати участь, і, що не менш важливо, інформація про нововведення, які запроваджуються в освітній процес», – наголосив Юрій Кононенко.

   Переможці отримали грамоти від Міністра освіти і науки та голови Правління Інтернет асоціації України, а також призи, надані ІнАУ та її членами.

   Навчально-виховний комплекс «Якимівська гімназія» опинився серед 20-ти найкращих навчальних закладів України, посівши ІІ місце у номінації «Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу)», торік ІІІ місце.

   Адміністратор шкільного сайту – вчитель інформатики та математики Слонєвська Діана Костянтинівна. І саме завдяки її наполегливій праці та творчому підходу педагогічного колективу наш сайт стає все кращим!

 

За матеріалами з сайту http://osvita.zoda.gov.ua/news/4260-нагороджені-переможці-всеукраїнсько.html

 

Переглядів: 411 | Додав: admin | Теги: конкурс сайтів, сайт навчального закладу, наші досягнення, НВК Якимівська гімназія
Всього коментарів: 1
avatar
Так тримати!
avatar