Головна » 2015 » Декабрь » 28 » Новорічний КВК
Новорічний КВК
Більше фото в альбомі

Новий рік – це найочікуваніше свято дорослих і, звісно ж, дітей.
28 грудня у НВК «Якимівська гімназія» пройшов новорічний КВК. За звання найвеселіших та найкмітливіших змагалися  збірні команди 5-7 класів: «HD молодёжный состав» (збірна команда 5-х класів), «Неподарок» (збірна команда 6-х класів) и «Coco – Cola» (збірна команда7-х класів). Також у новорічному КВК взяли участь збірні команди 8-11 класів: «Ёлы-Палы» (збірна команда 8-А та 9-А класів), «Ёлки-Палки» (збірна команда 8-Б та 9-Б класів), «Торнадо» (збірна команда 10-А та 11-А класів), «Santa is coming» (збірна команда 10-Б та 11-Б класів).
В актовій залі музичної школи , де проходив новорічний КВК, впродовж  усього дня панували сміх, веселий настрій, радість. Учасники КВК мали виступити в трьох конкурсах: привітання «Дед Мороз и компания», розминка та домашнє завдання «С наступающим!» - рімейк на популярний відео кліп.
У ролі ведучих виступили Юлія Гога(10-А клас) та Владислав Матвійчук (11-Б клас). Бурними оплесками супроводжували глядачі виступи кожної команди. Всі учасники продемонстрували кмітливість, фантазію, гумор, ерудицію та артистизм.
Яскравими , веселими тачудовими вийшли новорічні музичні привітання, з якими виступили: учні 7-В класу – Іотов Валентин та Харченко Дар'я; учні 8-х класів  - Бурима Владислав, Масюков Ілля, Чехладзе Роман, Мельник Аліна, Овечко Олег, Подзолков Кирило, Рибаков Артем, Вершков Іван, Новак Ганна, Янишева Лілія; учні 10-А класа -  Агаркова Карина, Галєтова Діана , Говді Юлія, Дідик Єлизавета, Мартинюк Христина, Применко Анжела, Торопова Віолета.
Журі у складі: директора НВК «Якимівська гімназія» Наталії Анатоліївни Вагеник, заступників директора Наталії Василівни Шкроміди та Олексія Миколайовича Тимківа, представника загальношкільного батьківського комітету Олени Анатоліївни Братищенко, а також учнів гімназії Андреєва Артема, Просян Катерини, Харченко Дар'ї, Мельник Аліни, Гавриленка Данила, Драчук Ганни об'єктивно оцінювали жарти команд. За підсумками конкурсу команди були нагороджені новорічними подарунками. А по закінченні свята учасники КВК  разом з Катериною Тюлягіною (9-А клас) та Валерією Перетятко (9-Б клас) виконали фінальну пісню.
Дуже дякуємо класним керівникам: О.В. Дідух, С.В. Качур, О.В. Писаревій, Ю.В. Братчик, Ю.Ф. Дюковій, Н.В. Мухіній, М.А. Довженко, Т.П. Базилєвій, О.М. Соломахіній,  О.Л. Лісовій,  О.О. Костандовій, Т.О. Халіман, О.О. Любайкіній, І.О. Погорєлій, Т.М. Сидоренко, І.В. Сажньовій, І.І. Кононіхіной за підготовку дітей до новорічного КВК!

1 agalickaya • 15:42, 05.12.2016
Дякую за чудове     свято!
2 stacey14prvln • 13:56, 06.12.2016
с нетерпением ждем новогодний квн
3 qwqpwppw • 16:42, 07.12.2016
Праздник был отличным! Надеюсь в этом году будет ещё лучше...