Головна » 2016 » Август » 31 » Обласна літня школа для обдарованої молоді
Обласна літня школа для обдарованої молоді

Вперше в Запорізькій області до 25-річчя створення Запорізької МАН на базі комунального закладу «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат » №7 з 06 по 17 червня 2016 року проходила обласна літня школа для обдарованої молоді. Її учасниками стали 80 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області – переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Серед найкращих також були запрошені учні навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія»: Братчик Марина (11-Б клас) – мовний напрямок, Коровін Марк (10-Б клас), Копайло Ярослав (9-Б клас), Горохов Данило (9-Б клас) – науково-технічний напрямок, Кривонос Марія (10-Б клас) – історико-географічний напрямок.

Обласна літня школа  була створена для розвитку здібностей, інтересів, духовності та соціальної активності молодого покоління. Протягом двох тижнів учні  поглиблювали  свої знання за науково-технічним, історико-географічним і мовними напрямами. Учням  викладали  найкращі  викладачі вищих навчальних закладів Запорізької області. Паралельно з навчанням для учнів школи були організовані  цікаві екскурсії, творчі та спортивні змагання, вікторини та конкурси. Всі учні активно спілкувались, обмінювались думками та ідеями. Участь наших учнів у даній школі покращить підготовку до написання наукових досліджень в новому 2016-2017 навчальному році.

1 mariak_1603 • 15:51, 05.12.2016
Сумую за  чудово проведеним часом у таборі.