Головна » 2017 » Январь » 30 » Пам’ять про Крути!
Пам’ять про Крути!

Подарунок для героя    Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під однойменним селищем, що за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ма київськими студентами і гімназистами, що захищали підступи до Києва, тривав протягом 5 годин. У перебігу військових дій вирішального значення цей бій не мав, але у свідомості багатьох набув особливого значення завдяки героїзму української молоді. До дня вшанування героїв Крут у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» лекторська група 10-А класу у складі:Савицької Ірини, Ткачук Аліни, Дзабаєвої Вікторії, Бабенко Анастасії, Козачек Валерії  під керівництвом вчителя історії та правознавства Чудієвич С.М.  провели бесіди у 5-11 класах з теми  «Пам’ятай про Крути!». У своїх розповідях діти підкреслили важливість цієї історичної події так як сьогодні, як ніколи  пріоритетного значення набуває патріотичне виховання учнівської молоді та дітей. Яскравий приклад тому події, що відбувались у 1918 році під Крутами. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити Вітчизну.

1 stacey14prvln • 13:50, 14.03.2017
очень хорошо подготовленная лекторская группа