Головна » 2016 » Ноябрь » 29 » Патріотизм у долі Запоріжжя - 2016
10:18
Патріотизм у долі Запоріжжя - 2016

Переглянути фото заходу  

     22 листопада на базі Запорізького обласного краєзнавчого музею відбувся фінальний етап обласного літературно-дослідницького конкурсу «Патріотизм у долі Запоріжжя-2016».

  Даний  конкурс проводиться з метою підвищення рівня обізнаності молоді щодо історії Запорізького краю, збереження історичної пам’яті різних епох та шанобливе ставлення до видатних особистостей Запорізької землі. Конкурс проходив у два етапи: заочне оцінювання робіт та захист свого дослідження. У конкурсі взяли участь творчі роботи  120 конкурсантів Запорізької області за двома віковими групами.

   Тільки 60 робіт були відібрані у фінал,  Якимівський район представили Гога Юлія (11-А клас), та Колесников Данило (9-Б клас)   учні навчально-виховного комплексу  «Якимівська гімназія» під керівництвом вчителя історії Тимків О.М.

  Гога Юлія представила історичне дослідження у номінації «Патріотизм періоду гідності та незалежності 2013 – 2015 рр.»  на тему: «Славетні якимівці  23- територіального батальйону «Хортиця». У своїй роботі Юлія зробила акцент на високому патріотизмі земляків, загиблих військовослужбовців ЗСУ з 23- батальйону: Іванова Євгена, Попова Володимира, Демидова Юрія, Левківського Віктора .

   В номінації «Патріотизм періоду незалежності України» гідно виступив Колесников Данило, який обрав тему : «З наукою по життю на благо України». Автор розкрив біографічні  дані та внесок науковців Надикто В.Т., та Халімана І.О. Данило в своєму дослідженні підкреслив, їх вагомість у вітчизняній науці, бо всю свою наукову  діяльність та досвід вони направляють на благо України.

   За рішенням журі конкурсу одноголосно Гога Юлія посіла I місце в своїй номінації, вразивши всіх своїм яскравим та впевненим захистом. II місце в напруженій боротьбі виборов Колесников Данило, який захопив всіх своїм емоційним та чітким захистом.  Переможців було нагороджено пам’ятними кубками, грамотами та призами від Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді.

Переглядів: 656 | Додав: admin | Теги: патріотизм, Наші переможці, літературно-дослідницький конкурс, Патріотизм у долі Запоріжжя, краєзнавчий музей, освіта в Україні
Всього коментарів: 181 2 »
avatar
Молодці! В нашій Гімназії навчаються найкращі учні!
avatar
2 masiukov03 • 13:51, 30.11.2016 [Матеріал]
Вітаю з перемогою у конкурсі!
avatar
3 ivanbukin03 • 13:51, 30.11.2016 [Матеріал]
Молодці! Вітаю з перемогою у конкурсі! Так тримати!
avatar
Молодцы! Поздравляю с победой!
avatar
5 wwwlerynya • 15:22, 05.12.2016 [Матеріал]
Справжні розумники, добре представили нашу школу!
avatar
6 wuvov • 15:36, 05.12.2016 [Матеріал]
Вітаю з перемогою!
avatar
Дуже гарно, що учні захищають район на області і доповідають усім про наш край!
avatar
Поздравляю с победой!
avatar
Поздравляю!! Молодцы!!
avatar
Молодцы!!!Поздравляю!
1-10 11-18
avatar