Головна » 2017 » Июнь » 22 » Поїздка до літньої школи МАН
Поїздка до літньої школи МАН

Останній дзвоник

Літні канікули у мене розпочалися незвичайно. Цього року я відвідала літню школу МАН. Вона знаходиться у місті Запоріжжя на острові Хортиця. Протягом усіх днів читали пізнавальні лекції, давали цікаві завдання, одне з них - це створення проектів. Незабутніми були екскурсії до міста Дніпра та Запоріжжя. Під час них ми відвідали зоологічний, технічний, краєзнавчий музеї. Запам’ятався планетарій своєю загадковістю, козацька січ – вільним духом пращурів, театр “Vie” – талановитою грою акторів. Прогулюючись набережною міста Дніпра, мене охоплювала гордість за мою країну. У таборі протягом усієї зміни проводилися різні заходи, наприклад, ”Конкурс талантів”, ”Таємний друг”, конкурс ”Козак”, туристичні змагання, конкурс ”Дизайнер” і т.д. Вожаті у школі МАН проявили себе як справжні професіонали, робили наш відпочинок веселим і позитивним. Я дуже дякую, за поїздку, бо вона мені подарувала знання, яскравий відпочинок та нових друзів.

Учениця 9(5)-В класу, Харченко Даря