Головна » 2016 » Октябрь » 27 » Посвята у гімназисти 2016
22:48
Посвята у гімназисти 2016

Переглянути фото заходу

27 жовтня в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» відбувся традиційний захід «Посвята в гімназисти». Винуватцями нинішнього торжества стали учні 5-А класу (класний керівник Сергій Миколайович Качан) та 5-Б класу (класний керівник Ярослав Юрійович Глушко). Більше місяця учні готувалися до цієї знаменної події, щоб довести своїм навчанням, своєю поведінкою, що гідні звання «Гімназист».
  Свято почалося загальношкільною урочистою лінійкою. З вітальним словом на лінійці виступила директор навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» Наталя Анатоліївна Вагеник. Вона привітала учнів із цією знаменною подією і побажала їм успіхів.
  Почесне право прийняти в шкільну родину юних товаришів і пристебнути значок з емблемою гімназії надали випускникам. Найбільш хвилюючою частиною урочистої лінійки стала клятва гімназистів. П'ятикласники дали клятву добре вчитися, активно брати участь у шкільному житті, берегти рідну гімназію і з честю нести високе звання гімназиста.
  Після урочистої лінійки для п'ятикласників відбулося театралізоване дійство. Ведучими були Дар'я Харченко та Аліна Мельник. Разом з мультиплікаційними героями фіксиками Сімкою та Ноликом, яких зіграли учні 9-Б класу Вікторія Возненко і Олександр Роговий, діти змогли пройти всі випробування: вони із задоволенням виконували завдання, читали вірші, відгадували загадки, розгадували ребуси, показали свої знання з навчальних предметів, а також проявляли винахідливість і кмітливість. Навіть комп'ютерний вірус Противус, роль якого зіграла учениця 9-А класу Костандова Анастасія, не зміг зіпсувати учням свято.
   На «Ура» пройшли і виступи п'ятикласників. Під керівництвом класних керівників п’ятикласники представили свої візитні картки. Виступи вийшли яскравими і цікавими. Видно, що учні та їх наставники добре попрацювали і вклали всю свою душу в цей виступ.
   Багато музичних привітань було на святі на адресу п'ятикласників. Це і виступ збірної КВН 6-А і 6-Б класів «HD молодіжний склад», і виступ переможців районного етапу конкурсу дружин юних рятувальників команди «Факел», і музичне привітання від призерів обласного етапу конкурсу юних інспекторів руху команди «Крутий підйом». Учні 11-х класів розповіли п'ятикласникам, як вони будували свою піраміду шкільного життя і подарували майбутнім гімназистам «першоцеглинку», яка стане фундаментом їх піраміди. І, звичайно, в фіналі святкового торжества пролунав гімн гімназиста.
   Тож свято вдалося! Безсумнівно, враження від урочистого заходу п'ятикласники запам'ятають надовго. Попереду їх чекає багато нового та цікавого!

 

Нерода Н.М., педагог-організатор 
навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія»

Переглядів: 796 | Додав: admin | Теги: свідоцтво гімназиста, святовнвк, учнінвк, посвята у гімназисти
Всього коментарів: 151 2 »
avatar
1 ZArEchNiI • 15:42, 05.12.2016 [Матеріал]
А количество желающих получать новые знания все больше и больше smile
avatar
Вітаю нових гімназистів у школі та бажаю вам успіхів у навчанні!
avatar
Успехов в учебе новым гимназистам!
avatar
4 burima01 • 13:32, 06.12.2016 [Матеріал]
Успехов в учебе
avatar
Удачи в учебе!!
avatar
6 ruslano4ka2002 • 13:47, 06.12.2016 [Матеріал]
Помню, как пять лет назад, мы тоже получали ученические билеты!
avatar
7 yulyakydrya03 • 19:27, 06.12.2016 [Матеріал]
Поздравляю всех пятиклассников,желаю удачи и новых достижений в учёбе
avatar
8 380630274312 • 23:54, 06.12.2016 [Матеріал]
Помню когда, меня принимали в гимназисты, для меня это был праздник.
avatar
Я рад тому что гимназия чтит свои традиции.Поздравляю наших новых гимназистов!Успехов вам)
avatar
Хорошей учёбы,примерного поведения!
1-10 11-15
avatar