Головна » 2016 » Сентябрь » 20 » Ранкова зарядка - джерело бадьорості на весь день!
Ранкова зарядка - джерело бадьорості на весь день!

15  вересня на шкільному подвір'ї  II  корпусу навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» відбулась музична ранкова зарядка в рамках проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Олімпійського уроку.  Зарядку для 1-4 класів провели учениці 11-А класу:  Гога Юлія, Говді Юлія, Гончарук Ольга, Торопова Віолетта під керівництвом вчителя фізичної культури Дойко О.Л. та педагога – організатора Нероди Н.М.
Діти разом з класними керівниками під чудову ритмічну музику  робили ритмічні, безпечні вправи направленні на покращення дихання, гнучкість, силу та витривалість.

Переглядів: 239 | Додав: admin
Гарний захід для молодших класів, гадаю, їм сподобалось. Хороша ідея проводити такі заняття.
Прекрасная идея проведения школьной зарядки)
классная идея проведения зарядки)))брату очень понравилось)))интересуется, когда будет следущяя