Головна » 2015 » Декабрь » 14 » Результати районного конкурсу «Космічні фантазії»
Результати районного конкурсу «Космічні фантазії»

04.12.2015 року відбувся районний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії». У конкурсі прийняли активну участь учні НВК «Якимівська гімназія»: Плетюк Валерія 5(9)-Б «Космічні загадки», Батрак Валентин 1(5)-Б вишивка «Сонячна система», Шершньова Тетяна 5(9)Б живопис «Космічний простір», Гога Юлія 6(10)-А «Приліт космічного гостя» м’яка іграшка (керівник Погорєла І.О.), Колпакчі Анастасія 2(6)-А  живопис «Барви космічного простору», Березанська Анастасія 5(9)-Б живопис «Загадкові сузір’я », Панасенко Олександр 6(10)-Б графіка «Людина космосу», Лютикова Юлія 7(11)-А живопис «Космічний простір», Жукова Євгенія 7(11)-А, живопис «Галактичний пейзаж», Дерев’янко Вікторія 7(11)-Б живопис «Битва цивілізацій» , Дєдушева Софія 3(7)-В аплікація «Чумацький шлях», Плетюк Валерія 5(9)-Б вироб з дерева «Ми в майбутньому» (керівник Чудієвич С.М.), Гібалова Ганна та Панова Олена 4(8)-А вироб з тканини «Можливі форми розуму у космосі», колективна робота учнів 2(6)-Б вишивка «Космічний патруль», Мунтяну Марія , Колпакчи Анастасія, Ткачов Данило 2(6)-А бісероплетіння аплікація «Планета - Мрія» (керівник Глушко Я.Ю.), Грибачова Тетяна 1(5)-А «Веселун» декоративно-ужиткове мистецтво , колективна робота учнів: Урбан Віталій, Березанська Анастасія 6(2)-В «Космічні прибульці» декоративно-ужиткове мистецтво (керівник Дюкова Ю.Ф.), Колесников Данило 4(8)-Б філософія та історія «Конституція планети Марс» (керівник Тимків О.М.), Новак Ганна 4(8)-В живопис «Сонячна система» (керівник Костандова О.О.).

Відповідно до наказу від 14.12.2015 р. №132 «Про підсумки проведення районного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» переможцями стали Плетюк Валерія (керівник Погорєла І.О.),  Колесников Данило (керівник Тимків О.М.), Плетюк Валерія (керівник Чудіевич С.М., Говді Юлія (керівник Погорєла І.О.), Дерев'янко Вікторія (керівник Чудієвич С.М.)

Дерев’янко Вікторія 7(11)-Б живопис «Битва цивілізацій» (керівник Чудієвич С.М.)

Плетюк Валерія 5(9)-Б вироб з дерева «Ми в майбутньому» (керівник Чудієвич С.М.)

Дєдушева Софія 3(7)-В аплікація «Чумацький шлях» (керівник Чудієвич С.М.)

«Космічний патруль» колективна робота учнів 6 - б класу (керівник - Глушко Я.Ю.)

«Космічні прибульці» Березанська Анастасія 6(2)-В декоративно-ужиткове мистецтво

(керівник Дюкова Ю.Ф.)

Гібалова Ганна та Панова Олена 4(8)-А вироб з тканини

«Можливі форми розуму у космосі»