Головна » 2015 » Декабрь » 17 » Семінар вчителів іноземних мов відбувся
Семінар вчителів іноземних мов відбувся
Переглянути фото заходу

Гостей зустріли привітанням на іноземній мові учні Просян Катерина та Бессонова Кристина (7 -Б клас) , Харченко Дар'я, Рябік Олена та Іотов Валентин (7-В клас), який підготували: Асланова В.В., Дюкова Ю.Ф. Презентувала діяльність педагогічного колективу директор Вагеник Н.А.   Далі вчителі відвідали уроки англійської мови: у 3 класі з теми: «Winter Holidays. New Year» (вчитель Н.Є. Волобуєва, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії), у 9-А класі з теми: «The most interesting sights of the USA, Great Britain and Ukraine» (вчитель Ю.В. Братчик , спеціаліст першої кваліфікаційної категорії), у 10-Б класі з теми: «Family relation. Family problems» (вчитель Т.М. Сидоренко , спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист). 17 грудня 2015 року у НВК «Якимівська гімназія» відбувся районний семінар для вчителів іноземних мов «Розвиток інноваційної особистості школярів шляхом упровадження сучасних технологій навчання на уроках іноземних мов».

Всі уроки відрізнялися високим професіоналізмом та творчим підходом до навчання. Учні продемонстрували відмінне володіння англійською мовою. Особливо сподобався гостям позакласний захід з англійської мови «Різдво», який підготували учні: Матвійчук Влад, Іванов Данило , Гарбузов Кирило, Есіна Дар’я, Калінін Олег, Бєлик Анастасія, Черв'якова Наталя, Іріоглу Софія, Глинка Олександр,Тихонов Богдан (11 - Б клас) , Возненко Настя (3-й клас) , Калуцька Аліна (3 клас),  Глазкова Анастасія, Грін Олеся (5 - Б клас), Карташов Олександр, Новікова Софія (5-Б клас) під керівництвом вчителів О.І. Бачуріної та  О.В. Лисейко. Акторська майстерність та досконале виконання створили святковий настрій всім присутнім !