Головна » 2016 » Май » 10 » Святкуємо День Перемоги
Святкуємо День Перемоги

Переглянути фото і відео заходу

Вже традиційним стало проведення військово-патріотичної гри «Захисник», присвяченої Дню Перемоги. На святковій лінійці були присутні гості: Дудкін І.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації, Терніков В.О. – підполковник цивільної служби захисту, Царькова М.І. – ветеран Великої Вітчизняної війни та вчитель-ветеран Строганцева А.Ф. Марія Іванівна привітала зі святом всіх присутніх та закликала зберегти пам'ять про ті трагічні події.
Учні навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія»  стали активними учасниками акції, яка проходила у нашому селищі до Дня Перемоги, та прийшли на свято з портретами своїх рідних, які брали участь у захисті нашої Батьківщини від нацистів, у партизанському русі та відбудовували країну після війни. Директор навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» Вагеник Н.А. подякувала учням за активну участь в акції. Учні оплесками подякували Марії Іванівні та Антоніні Федорівні за мирне небо над головою. Родзинкою святкової лінійки став флешмоб «Я пам’ятаю! Я пишаюся!»
Першими почали огляд строю та пісні загони 1 класу «Лідер», 2 класу «Козачата», 3 класу «Веселі моряки» та 4 класу «Дружба». Потім діти виконували малюнки на асфальті та змагалися у цікавих конкурсах. Дудкін Іван Вікторович нагородив грамотами переможців конкурсів.
Для учнів 8 – 11 класів військово-патріотична гра «Захисник» розпочалась оглядом строю та пісні. Незважаючи на невеликий дощ, учні вправно виконували стройові справи та пісню, здавали рапорт підполковнику МНС Тернікову В.О. Всі класи добре підготувалися, були святково одягнені, а оцінював цей конкурс вчитель предмету «Захист Вітчизни»  Качан С.М.
А в цей час учні 5 – 7 класів змагалися у туристичному орієнтуванні, спортивній естафеті, медичній вікторині та виконували малюнок. Майбутні захисники 5 – 7 класів не гірше старшокласників шикувалися, здавали рапорт та марширували з піснею. Цікаві конкурси готували та проводили Глушко Я.Ю., Макаров Д.Ю., Роєва О.О., Дойко О.Л., Асланова В.В., Чудієвич С.М., Волобуєва Н.Є., Глушко Н.М., Лушніков Є.В.
Підводячи підсумки гри, Наталя Анатоліївна підкреслила, що всі класні колективи виступили згуртовано та злагоджено, а учні продемонстрували мужність, спортивні навички, солдатську виправку, знання основ здоров’я та творчі здібності.
За підсумками військово-патріотичної гри «Захисник»(відео заходу)
 І місце – 1 клас (класний керівник Урбан О.О.), 6 – Б клас (класний керівник Братчик Ю.В.), 10 – Б клас  (класний керівник Сидоренко Т.М.). ІІ місце – 2 клас (класний керівник Осмоловська Л.П.), 7 – В клас   (класний керівник Базилєва Т.П.), 8 – А клас  (класний керівник Соломахіна О.М.). ІІІ місце – 3 клас (класний керівник Шишкарьова О.Б.), 4 клас   (класний керівник Шийко О.А.), 7 – Б клас (класний керівник Довженко М.А.), 9 – Б клас (класний керівник Любайкіна О.О.).
У номінації «Огляд строю та пісні» нагороджено: 6 – А клас (класний керівник Писарева О.В.), 8 – Б клас (класний керівник Лісова О.Л.). У номінації «Туристичне орієнтування» нагороджено: 7 – А клас (класний керівник Мухіна Н.В), 10 – А клас (класний керівник Погорєла І.О.). У номінації «Малюнок на асфальті» нагороджено: 5 – А клас (класний керівник Качур С.В.), 9 – А клас (класний керівник Халіман Т.О.). За «Спортивну естафету» – 6 – В клас (класний керівник Дюкова Ю.Ф.), 10 – Б клас (класний керівник Сидоренко Т.М.). У номінації «Вікторина» нагороджено: 5 – Б клас  (класний керівник Дідух О.В.), 8 – В клас (класний керівник Костандова О.О.).
Закінчилося свято «солдатською кашею» поряд з польовою кухнею. За приготування смачної каші хочеться подякувати Петровій Л., Овсянніковій Л.В., Суботіну В.О. А нашим колегам  Василенко О.Є., Бачуріній О.Г., Дузь І.В. та Тупович О.І. за те, що нагодували усіх учасників заходу.
Фото та відеозйомку підготували учениця 10–Б класу А. Корягіна  та учень 11–Б класу О.
Каррільо Кортес.

Нерода Н.М., педагог-організатор навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія»