Головна » 2016 » Май » 26 » Свято обдарованих у НВК "Якимівська гімназія"
21:35
Свято обдарованих у НВК "Якимівська гімназія"

Вітаємо з Днем вчителя

Переглянути фото заходу 

25 травня 2016 року у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» відбулося свято, на якому нагородили та привітали учнів-переможців різноманітних олімпіад та конкурсів.
Грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької адміністрації за перемогу у третьому обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад НАГОРОДЖЕНО:
1. Просян Катерину, ученицю 7-Б класу (ІІ місце з математики).
2. Братчик Марину, ученицю 10-Б класу (ІІІ місце з російської мови та літератури).
3. Коровіна Марка, учня 9-Б класу (ІІІ місце з  фізики).
4. Козачек Валерію , ученицю 9-А класу (ІІІ місце з  біології).
5. Писареву Ксенію, ученицю 10-Б класу (
місце з української мови та літератури).

Дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької адміністрації за перемогу у другому обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України НАГОРОДЖЕНО:
1. Копайло Ярослава, учня 8-Б класу (І місце).
Секція: прикладна математика
2. Буйко Елизавету, ученицю 9-Б класу (ІІ місце).
Секція: англійська мова.
3. Козачек Валерію, ученицю 9-А класу (ІІ місце).
Секція: біологія людини
4. Бобровну Катерину, ученицю 9-Б класу (ІІ місце).
Секція: фольклористика
5. Коровіна Марка, учня 9-Б класу (ІІ місце).
Секція: безопасні технології та ресурсозбереження
6. Тюлягіну Катерину, ученицю 9-А класу (ІІ місце).
Секція: психологія
7. Мельник Аліну,  ученицю 8-Б класу (ІІІ місце).
Секція: математика
8. Горохова Данила, учня 8-Б класу (ІІІ місце).
Секція: прикладна математика
9. Братищенко Микиту, учня 9-А класу (ІІІ місце).
Секція: правоведення
10. Братчик Марину, ученицю 10-Б класу (ІІІ місце).
Секція: англійська мова
11. Моложникову Вікторія, ученицю 10-Б класу (ІІІ місце).
Секція: українська мова
12. Писареву Ксенію,  ученицю 10-Б класу (ІІІ місце).
Секція: українська мова

Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації за перемогу у районних олімпіадах з базових дисциплін серед учнів початкових класів району у 2015-2016 н.р. НАГОРОДЖЕНО:
1. Костандову Софію, ученицю 2 класу (І місце з англійської мови)
2. Ястребову Єву, ученицю 2 класу (ІІ місце з англійської мови)
3.  Лютикову Анастасію, ученицю 3 класу (І місце з англійської мови)
4. Калуцьку Аліну, ученицю 3 класу (І місце з англійської мови)
5.  Возненко Анастасію, ученицю 3 класу (І місце з англійської мови)
6. Тодорова Антона, учня 3 класу (І місце з математики)
7.  Станкову Варвару, ученицю 3 класу (ІІ місце з української мови)
8. Богатирьова Романа, учня 4 класу (І місце з англійської мови)
9. Погорєлому Сергію, учня 4 класу (І місце з англійської мови)
10.  Лунгул Тінару, ученицю 4 класу (ІІ місце з англійської мови)
11.  Селевич Андрія, учня 4 класу (ІІ місце з математики)
Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації за перемогу у другому районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад НАГОРОДЖЕНО:
1. Волкову Олену, ученицю 7-Б класу (І місце з української мови та літератури).
2. Просян Катерину, ученицю 7-Б класу (І місце з української мови та літератури).
3. Костандову Анастасію, ученицю 8-А класу (І місце з української мови та літератури).
4. Буйко Єлизавету, ученицю 9-Б класу ученицю 9-Б класу (І місце з української мови та літератури).
5. Писареву Ксенію, ученицю 10-Б класу (І місце з української мови та літератури).
6. Моложникову Вікторія, ученицю 10-Б класу (І місце з української мови та літератури).
7. Братчик Марину, ученицю 10-Б класу (І місце з української мови та літератури).
8. Тюлягіну Єкатерину, ученицю 9-А класу (І місце з української мови та літератури).
9. Драчук Ганну, ученицю 10-Б класу (І місце з англійської мови).
10. Козачек Валерію, ученицю 9-А класу (І місце з біології).
11. Савицьку Ірину, ученицю 9-А класу (І місце з німецької мови).
12.  Харченко Дар’ю , ученицю 7-В класу класу (ІІ місце з української мови та літератури).
13. Мельник Аліну, ученицю 8-Б класу (ІІ місце з української мови та літератури).
14. Андреєву Ірину, ученицю 10-Б класу (ІІ місце з української мови та літератури).
15. Копайло Ярослава, учня 8-Б класу (ІІ місце з математики).
16. Гавриленка Данила,  учня 8-Б класу (ІІ місце з математики).
17. Колесникова Данила,  учня 8-Б класу (ІІ місце з історії).
18. Писареву Ксенію, ученицю 10-Б класу (ІІ місце з математики).
19. Бондар Олену, ученицю 9-А класу (ІІ місце з російської мови та літератури).
20. Рогового Олександра,  учня 8-Б класу (ІІ місце з англійської мови).
21. Козачек Валерію, ученицю 9-А класу (ІІ місце з англійської мови).
22. Кривко Олександру, ученицю 10-Б класу (ІІ місце з англійської мови).
23. Коровіна Марка, учня 9-Б класу (ІІ місце з фізики).
24. Тюлягіна Єкатерину, ученицю 9-А класу (ІІ місце з географії).
25. Янишеву Лілію, ученицю 8-В класу (ІІ місце з біології).
26. Березанську Анастасію, ученицю 9-Б класу (ІІ місце з біології).
27. Безлепкіна Вадима, учня 8-Б класу (ІІ місце з хімії).
28. Гончарук Ольгу, ученицю 10-А класу (ІІ місце з фізичної культури).
29. Братчик Марину, ученицю 10-Б класу (ІІІ місце з української мови та літератури).
30. Костандову Анастасію, ученицю 8-А класу (ІІІ місце з англійської мови та біології).
31. Драчук Ганну, ученицю 10-Б класу (ІІІ місце з біології).
32. Плетюк Валерію, ученицю 9-Б класу (ІІІ місце з правознавства).
33. Наприклад Ганну, ученицю 6-Б класу (ІІІ місце з математики).
34. Яковлеву Поліну, ученицю 6-Б класу(ІІІ місце з математики).

Грамотами навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія » за участь у третьому обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  НАГОРОДЖЕНО:

  • Кривко Олександру, ученицю 10-Б класу
  • Бондар Олену, ученицю 9-А класу
  • Буйко Єлізавету, ученицю 9-Б класу
  • Безлєпкіна Вадима , учня 8-Б класу

Грамотами навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія » за участь у другому обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України НАГОРОДЖЕНО:

  • Шершньову Тетяну, ученицю 9-Б класу
  • Драчук Анну, ученицю 10-Б класу
  • Галицку Олександру, ученицю 9-Б класу
  • Андреєву Ірину, ученицю 10-Б класу
  • Подзолкова Кирила, учня 8-Б класу
  • Шереметьєва Дмитра, учня  9-Б класу
  • Гавриленка Данила, учень  9-Б класу

Подяками навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія » за підготовку переможця  другого обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України НАГОРОДЖЕНО:
1. Базилєву Тетяну Павлівну, вчителя української мови та літератури
2. Довженко Маргариту Анатоліївну, вчителя української мови та літератури
3. Дідух Оксану Валеріївну, вчителя математики
4. Мухіну Наталю Вікторівну, вчителя математики
5. Сидоренко Тетяну Миколаївну, вчителя англійської мови
7. Дюкову Юлію Федорівну, вчителя російської мови та зарубіжної літератури
8. Макарова Дмитра Юрійовича, вчителя інформатики
9.  Роєву Олену Олександівну, вчителя англійської мови
10. Качур Світлану Вікторівну, вчителя української мови та  літератури, за підготовку учасника III (обласного) этапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
11. Лісову Олену Леонідівну, вчителя української мови та  літератури, за підготовку переможців III (обласного) этапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів.
12. Халіман Тетяну Олександрівну, вчителя  географии, за підготовку учасника III (обласного) этапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
13. Гарбузову Світлану Анатоліївну, вчителя історії, за підготовку переможця II (обласного)  заочного конкурсу пошукових  робіт «Сила, мужність, честь».
14. Слонєвську Діану Констянтинівну, вчителя інформатики, за підготовку переможців Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

 

Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації НАГОРОДЖЕНО:
1. Гогу Юлію, ученицю 10-А класу, переможницю (ІІІ місце) I (Районного этапу) Межрегіонального фестивалю ораторського мистецтва  «Заговори, щоб я тебе побачив»
2. Яковенко Вікторію, ученицю 11-Б класу, переможницю (ІІ місце) ІІ (районного) етапу ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської  творчості
в номінації «Література».
3. Яковенко Вікторію, ученицю 11-Б класу, переможницю(І місце) І (районного) етапу обласного конкурсу есе «Європа починається зтебе».
4. Гарбузов Кирило, учня 11-Б класу, переможець  (І місце) ІІ (районного) етапу ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської  творчості
в номінації «Історія України ».

Грамотами навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія » за перемогу у  районному этапі Всеукраинського конкурсу–виставки декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край» НАГОРОДЖЕНО:
1. Говді Юлію, ученицю 10-А класу(І місце)
2.  Погорєлого Сергія, учня 4 класу(ІІІ місце)
Грамотами навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія » за перемогу у  районному этапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу–виставки «Космічні фантазії» НАГОРОДЖЕНО:
3. Плетюк Валерію, ученицю 9-б класу (І місце)
4. Говді Юлію, ученицю 10-А класу (І місце)
5. Деревянко Вікторію, ученицю 11-Б  класу(І місце)

 

Грамотами навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія » за перемогу у  районному этапі конкурсу-виставки «Народна іграшка» НАГОРОДЖЕНО:
6. Скибу Юлію, ученицю 11-А класу (ІІ місце)
7.  Кривонос Марію, ученицю 9-Б класу (ІІІ місце)

 

Грамотами навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія » за перемогу у  обласному  фестивалі  «Писанковий рай» НАГОРОДЖЕНО:
8. Плетюк Валерію, ученицю 9-б класу(І місце)
9. Погорєлого Сергія, учня 4 класу(ІІІ місце)
10. Распопова  Сергія, учня 5-А класу(ІІІ місце)
11. Карягіну Анастасію, ученицю 10-б класу, за підготовку фотоматеріалів шкільних свят.
12. Кортес Олександра, учня 11-б класу, за підготовку фотоматеріалів шкільних свят.

Дипломами відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації за перемогу у II районному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика НАГОРОДЖЕНО:
1. Писарєву Ксенію,  ученицю 10-Б класу(І місце)
2. Братчик Марина, ученицю 10-Б класу(ІІ місце)
3.  Мельник Аліну, ученицю 8-Б класу (ІІ місце)

 

Дипломами відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації за перемогу у II районному етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді  ім. Тараса Шевченка НАГОРОДЖЕНО:
4. Мельник Аліну, ученицю 8-б класу (І місце)
5. Андреєву Ірину, ученицю 10-б класу (І місце)
6. Моложнікову Вікторію, ученицю 10-б класу(І місце)
7. Федорову Поліну, ученицю 6-б класу (ІІ місце)
8. Бабенко Анастасію, ученицю 9-А класу (ІІ місце)

Дипломами відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації за перемогу у II районному етапі обласного фестивалю учнівських творів «Ювілей улюбленої книги»  НАГОРОДЖЕНО:
9. Урбан Віолетту, ученицю 4 класу (І місце) 
10. Зубкову Регіну, ученицю 10-Б класу(І місце) 
11. Плетюк Валерію, ученицю 9-б класу(ІІІ місце) 

Дипломами відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації за перемогу у I районному етапі Обласного конкурсу авторської  дитячої та юнацької   поезії і прози «Я – за єдину Україну!» НАГОРОДЖЕНО:
12. Просян Катерину, ученицю 7-б класу(І місце)
13. Плетюк Валерію, ученицю 9-б класу (І місце) 
14. Шершньову Тетяну,  ученицю 9-б класу (ІІ місце) 
15.  Шакал Дарину, ученицю 6-В класу (ІІІ місце) 
16. Мухіна Олександра, учня 1 класу (ІІІ місце) 

Грамотою КЗ  «Запорізький обласний інститут  післядипломної педагогічної освіти» НАГОРОДЖЕНО:
Зубкову Регіну, ученицю 10-б класу, призер  (ІІ місце) обласного фестивалю учнівських творів «Ювілей улюбленої книги».

Грамотою Запорізького  національного університету  НАГОРОДЖЕНО:
Братищенко Микиту,   учня 9-А класу, переможця (ІІІ місце) другого обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України
Секція: Право в номінації: «За лучшее раскрытие региональной проблематики»

Грамотою КЗ «Запорізький обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» НАГОРОДЖЕНО:

1. Гогу Юлію, ученицю 10-А класу, переможницю (ІІ місце) обласного заочного конкурсу пошукових робіт «Твої герої, Запорізький край».
2. Кривонос Марію, ученицю 9-Б класу, переможницю (ІІІ місце) обласного заочного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь».
 
Свято супроводжувалось виступами агітбригад:

  • команди «Олімпійські надії» (ІІ місце у ІІІ (зональному) етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»);
  • команди «Рятівник» (ІІ місце в районному конкурсі дружин юних пожежних);
  • команди «Будь здоров» (IV місце в обласному етапі  ХIV Обласного конкурсу «Обери життя» з пропаганди здорового способу життя);
  • команди «Крутой подъём» (IV місце в обласному етапі  Всеукраїнського огляду-конкурсу «ЮІР-2016»).

Усіх присутніх порадували своїм чарівним співом Харченко Дар’я і Перетятко Валерія, а запальний танок учасників фестивалю до Дня Європи(учні 2(6)-В класу) викликав бурхливі оплески.

Переглядів: 184 | Додав: admin
Всього коментарів: 0
avatar