Головна » 2015 » Декабрь » 18 » Свято Святого Миколая у НВК "Якимівська гімназія"
Свято Святого Миколая у НВК "Якимівська гімназія"
Переглянути фото заходу

18.12.15 у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» відбулося свято Святого Миколая. Під керівництвом педагога-організатора Нероди Н.М. підготовлена вистава «Всі радіють, всі співають, Миколая зустрічають» створила святковий настрій всім присутнім.

Ролі ведучих та казкових героїв (Ябеда, Лінь, Чортенята) виконували: Харченко Дар’я – 7-В кл., Роговий Олександр – 8-Б кл., Плетюк Юлія – 8-Б кл., Костандова Анастасія - 8-А кл., Чеченко Анастасія – 6-В кл., Полковникова Катерина – 6-Б кл. Та, звичайно, яке ж свято без Святого Миколая, роль якого виконував учень 9-Б класу Шереметьєв Дмитро. Гаряче аплодували глядачі  Перетятко Валерії та Тюлягіній Катерині, які виконали пісню «Зима на Україні».

Учні 1, 2, 3, та 4 класів разом с класоводами (Урбан О.О., Осмоловською Л.П., Шишкарьовою О.Б., Шийко О.А.) з нагоди свята підготували музичні номери: 1 клас – танок «Гарний настрій», 2 клас – пісню «Святий, Святий Миколай», 3 клас – пісню «Білим-білим снігом землю замело…», 4 клас – вірші про Святого Миколая.

Швидко минув час, пролунали вірші і пісні про Миколая, і настала довгоочікувана мить подарунків. Всі учні з рук Святого Миколая і казкових героїв отримали солодкі дарунки.

День Святого Миколая – особливе свято, адже окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість і надію.

1 dmitriy_sheremetiev • 23:49, 09.12.2016
Дуже приємно було дарувати дітям радість.