Головна » 2015 » Июнь » 22 » Табір відпочинку
Табір відпочинку

2 червня 2015 року розпочав свою роботу літній табір відпочинку з денним перебуванням дітей при НВК «Якимівська гімназія», метою діяльності якого є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

Учні табору відпочинку відвідали такі екскурсії:

1. Екскурсія «Вулицями Якимівщини»;
  2. Екскурсія до Якимівського історико-краєзнавчого музею;
  3. Екскурсія до картинної галереї Якимівського історико- краєзнавчого музею;
  4. Екскурсія до Якимівської пожежної частини.

Робота табору відпочинку була направлена на розвиток в учнів мовних навичок з вдосконалення знань з англійської та німецької мов, подолання мовного бар’єру, поліпшення  комунікативної компетентності.

Діти вивчили нові прислів’я, пісні, вірші на іноземній мові та створили власні флешмоби «We are friends», «Hokey pokey».

Табір відпочинку працював за режимом роботи, затвердженим   директором НВК «Якимівська гімназія» Н.А. Вагеник:

1. 8.00-08.15 – прийом дітей;
  2. 08.15-08.30 – ранкова гімнастика;
  3. 08.30-11.00 – конкурсно – розважальна програма відповідно до плану роботи;
  4. 11.00-11.30 – обід;
  5. 11.30-14.00 – загонові справи (заняття у гуртках; гігієнічне виховання;рухливі ігри; навчання основам збереження природи, спортивні змагання та ін.)

У таборі з урахуванням вікових особливостей дітей було створено 3 загони, чисельністю 52 учні:

1. загін – 16 учнів з 1-4 класів, 6–А клас (Вихователі: Шишкарьова О.Б., Кумунжиєва О.А.);
  2. загін – 16 учнів з 5- А, 5-Б класів (Вихователі: Писарєва О.В., Джура О.Л.);
  3. загін – 20 учнів з 6-В, 8-А класів(Вихователі: Волобуєва Н.Є., Глушко Я.Ю.).

Тривалість оздоровчої зміни  складала 14 днів – з 2 червня 2015  року по 19 червня 2015 року.

У кінці зміни відбулося свято «Прощавай, табір», на якому учні представили номери художньої самодіяльності, створенні під керівництвом вихователів.