Головна » 2016 » Май » 19 » Танцювальний фестиваль до Дня Європи
Танцювальний фестиваль до Дня Європи

Вітаємо з Днем вчителя

Переглянути фото і відео заходу

У ці травневі дні європейське співтовариство відзначає День Європи. Європа – це велика родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Україна є частиною Європи. У цей день ми шануємо наші спільні цінності, а всі європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. День Європи – це хороша нагода познайомитися з різними країнами, їх культурою та побутом. 19 травня у навчально-виховному «Якимівська гімназія» був проведений фестиваль  європейських країн. Кожний клас обрав країну, яку повинен був представити у танцювальній композиції. Діти, готуючись до фестивалю, познайомилися з національними символами та культурою тієї чи іншої країни.

На святково прикрашеному шкільному подвір'ї  зібралися учні разом із класними керівниками. Підтримати своїх дітей прийшли батьки  та педагоги. Усі учні оплесками підтримували виступаючих, особливо наймолодших школярів. Ми побували у різних країнах Європи, побачили їх особливості та зрозуміли, що найбільша цінність кожної країни – це її народ. Народ, який створює історію, культуру, береже надбання поколінь. Фестиваль закінчився декламуванням віршів про Україну та спільним виконанням пісні «Квітуча Україна». Свято вдалося та сподобалося всім присутнім. Фото та відеозвіт підготували Карягіна Анастасія та Кортес Олександр.

Нерода Н.М., педагог організатор
навчально-виховного комплексу
«Якимівська гімназія»

Переглядів: 535 | Додав: admin
1 masya2285868 • 13:58, 30.11.2016 [Матеріал]
Меня сподобався танець!!!!
2 agalickaya • 15:28, 05.12.2016 [Матеріал]
Відзначення свята Дня Європи- гарна ідея для того,щоб діти познайомилися з національними символами та культурою тієї чи іншої країни.
мне понравилься танец 5-Б класса biggrin
Хорошо станцевали!!!!!"!!!!!!!!!!!!!!!
5 stacey14prvln • 13:50, 06.12.2016 [Матеріал]
а  в этом году надеюсь будет такой флешмоб?
6 qwqpwppw • 17:06, 07.12.2016 [Матеріал]
Все станцевали на отлично... Много положительных эмоций осталось))
7 alinatkahuk • 10:49, 12.12.2016 [Матеріал]
Очень понравился флешмоб,особенно принимать в этом участие!
очень понравилось участвовать)))
надеюсь в следующем году тоже будет такое)))