Головна » 2016 » Сентябрь » 19 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 12.09-17.09 у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Шкільна комісія з охорони безпеки життєдіяльності провела огляд шкільних приміщень.
 Класні керівники провели класні години за тематичним планом, поновили куточки безпеки життєдіяльності, провели роз’яснювальну роботу з батьками щодо виховування у дітей навичок культури безпечної поведінки вдома та на вулиці.
Вчителі основ здоров’я Глушко Наталя Миколаївна, Любайкіна Олена Олександрівна провели інструктажі щодо безпечної поведінки учнів у школі, на вулиці, вдома.
Вчитель фізичного виховання Дойко Олег Леонідович разом з ученицями 11-А класу: Говді Юлією, Гончарук Ольгою, Гога Юлією та Тороповою Віолеттою провели ранкову зарядку для учнів початкових класів.
У школі почав впроваджуватися проект  «Вчимося жити разом». А завершився тиждень проїздкою учнів 5-7 класів до Богатирського лісництва на туристичні змагання.

Глушко Наталя Миколаївна,
заступник директора з НВР