Головна » 2016 » Октябрь » 7 » Туристичний квест для молодших школярів
Туристичний квест для молодших школярів

Переглянути фото і відео заходу

07 жовтня в чудовий осінній день у центральному парку відбувся туристичний квест учнів початкової ланки навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія».
  На урочистій лінійці, присвяченій відкриттю туристичного зльоту, кожен клас представив назву, девіз та туристичну  пісню свого загону. Після лінійки, отримавши шляхові листи, класи вирушили в похід. Маршрут походу був прокладений від етапу до етапу. Перший етап називався «Спортивна естафета», другий – «Туристичний малюнок» та останній етап –«Орієнтування на місцевості».
     На кожному етапі учнів зустрічали вчителі. Спортивну естафету провів Олег Леонідович Дойко та учні 11-Б класу: Кутіков Олександр та Бєляєв Артем. «Туристичний малюнок» учасників оцінювала Світлана Миколаївна Чудієвич,  а орієнтуватися на місцевості дітям допоміг Дмитро Юрійович Макаров. Спортивну хвилинку для учнів провели педагог–організатор Наталя Миколаївна Нерода і учениці 7-х класів Полковникова Катерина та Слишик Анастасія. Медичну підтримку заходу проводив  Євгеній Віталіович Лушніков. Протягом квесту фоторепортаж вів Олексій Миколайович Тимків.
   Всі учасники туристичного зльоту отримали море позитивних емоцій. Велика подяка класним керівникам: Маргариті Анатоліївні Довженко, Ользі Олександрівні Урбан, Любов Петрівні Осмоловській, Олені Борисовні Шишкарьовій  за підготовку класів до туристичного квесту.
  Наприкінці свята Наталя Анатоліївна Вагеник нагородила учасників зльоту солодкими подарунками, а на пам'ять молодшим туристам залишиться  колективне фото на згадку та яскраві враження!

Переглядів: 1103 | Додав: admin | Теги: новини нвк, молодші школярі, орієнтування на місцевості, туристичний малюнок, туризм, спортивні естафети, Якимівська гімназія, Спорт, початкова школа
1 Даниил Митев • 13:37, 06.12.2016
Было весело)