Головна » 2016 » Сентябрь » 27 » Урок пам'яті «Бабин Яр - кривава сторінка Голокосту»
Урок пам'яті «Бабин Яр - кривава сторінка Голокосту»

Переглянути фото заходу

Війна – це найстрашніше і нелюдське, що може бути в світі. Є такий вислів – уроки історії. Так кажуть про історичні події, які запам'ятаються людству назавжди.
27– 29 вересня 2016 року весь світ відзначає 75 річницю трагедії Бабиного Яру. Бабин Яр – це місце завжди буде нагадувати всьому людству про жахливі часи нацистського терору. Бабин Яр - це величезна братська могила, де тільки за офіційними даними поховано понад сто тисяч осіб. Тут кожна п'ядь землі освячена кров'ю мучеників. На місцях, де спалювали і ховали людей, до цих пір нічого не росте, навіть трава...
   29 вересня в навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» пройшов урок пам'яті «Бабин Яр - кривава сторінка Голокосту».  На початку заходу з історичною довідкою про поняття «Голокост» виступив учитель історії Олексій Миколайович Тимків. Далі учні 9 - Б класу: Аліна Мельник, Юлія Нестерова, Владислава Чирякова, Вікторія Возненко, Олександр Роговий, Кирило Подзолков – познайомили учнів із хронікою тих страшних подій, зачитали спогади свідків, розповіли про трагедію біля села Тимофіївка Радивонівської сільської ради, де влітку 1942 року фашистами були розстріляні сотні наших земляків. Розповідь учнів супроводжувалася документальною хронікою; до глибини душі зворушив учнів музичний відеокліп пісні Олександра Розенбаума «Бабин Яр», а вірш М. Джаліля «Варварство» у виконанні Вікторії Возненко діти слухали зі сльозами на очах.
     Пам'ять про загиблих у ті страшні події учні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника воїнам-односельчанам.
    Історія Другої світової війни – це не тільки «сторінки доблесті і слави», але й трагічна повість про страждання мільйонів людей. Історик і філософ Ієгуда Бауер сказав: «Пам'ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами чужої трагедії».

1 valekiotovcom • 14:04, 30.11.2016
Гарно розповідали ! Цікаво було слухати!
2 Даниил Митев • 13:38, 06.12.2016
Очень интересно рассказывали
3 ruslano4ka2002 • 13:50, 06.12.2016
Прекрасно рассказывали, я плакала.
4 nikitabratishchenko • 17:44, 08.12.2016
Спасибо ученикам 9-Б за хороший рассказ о событиях на Бабьем Яру
5 Эдик Ликов • 20:23, 09.12.2016
Почтим память погибшем в период времени"Бабиного Яру"
6 alinatkahuk • 10:43, 12.12.2016
Нужно помнить этот страшний день!
7 nastya58201 • 23:37, 15.12.2016
Добре розповіли! Сумно згадувати ці сторінки з історії, але все повинні знати, що це насправді було і розповідати всю правду нашого минулого .