Головна » 2016 » Декабрь » 23 » Вчимося жити разом: завершення проекту
Вчимося жити разом: завершення проекту

Подарунок для героя

На минулому тижні у НВК «Якимівська гімназія» завершився проект  «Вчимося жити разом», який був спрямований на розвиток у дітей наступних соціальних навичок: ефективного спілкування, самоповаги, кооперації, самоконтролю, керування стресами, емпатії, асертивності (неагресивної упевненості), розв’язання проблем, запобігання конфліктам і їх розв’язання, пошук консенсусу і примирення.

Завдяки проекту відбулися позитивні зміни у поведінці учнів. Вчителі привернули увагу до необхідності поважати загальнолюдські цінності і права людини, розуміти права і свободи інших, познайомили

з такими поняттями як гідність, миролюбність, справедливість, колективізм, почуття відповідальності, впевненість, толерантність.

Тренінгові заняття сприяли формуванню особистої системи цінностей через усвідомлення їх реальної користі. Навчання здійснювалось на прикладах ситуацій, близьких до реального життя дітей, з урахуванням їхнього розвитку, потреб та проблем. Перевага надавалась інтерактивним формам навчання. На відміну від звичайних занять, коли вчитель переважно говорить, а учні слухають, тренінги сприяли активній участі кожного, творчій співпраці учнів між собою і з педагогом.

Після проекту діти почуваються більш упевненими, поліпшилися їхні стосунки з дорослими, у класах панує атмосфера дружби, довіри і підтримки. Сподіваємось, що проект «Вчимося жити разом» був для всіх корисним, а отримані знання учні будуть використовувати в подальшому житті.

Запропоновані тренінгові технології та методичні матеріали вчителі будуть застосовувати при проведенні уроків «Основ здоров’я» та виховних годин.

Всі класи активно збирали пластикові кришки для виготовлення протезів військовослужбовцям АТО.  Учні 7-В класу виготовили 18 браслетів з національною символікою для бійців АТО.  Велика подяка всім класним керівникам  за активну волонтерську діяльність та залучення учнів  до благодійної   акції.

Переглядів: 597 | Додав: admin | Теги: соціальні навички, проект, проект вчимося жити разом, сучасна освіта, сучасні проекти, Вчимося жити разом, тренінг
1 lerakozatek • 15:27, 09.02.2017
А чи буде ще проходити цей проект??
2 irinasavitskaya01 • 15:41, 09.02.2017
А чи буде повтор цього проекту???
3 marinamoskalenkoavgycta60 • 16:08, 12.02.2017
А чи буде ще проходити цей проект
А чи буде ще проходити цей проект??