Головна » 2015 » Декабрь » 2 » Вітаємо юних фотоаматорів!
Вітаємо юних фотоаматорів!

З 05 жовтня по 09 листопада 2015 відбувся Обласний заочний конкурс фотоаматорів «Країна моя – Україна».  Метою даного конкурсу було формування у молодого покоління високих моральних цінностей, почуття патріотизму, виховання громадянських почуттів і свідомості, любові до Батьківщини, до рідного краю, до свого народу; сприяння подальшому розвитку фотомистецтва серед молоді. На розгляд журі було надано близько 300 авторських робіт у номінаціях: портрет, пейзаж, натюрморт, жанрове фото, позажанрове фото та експериментальне фото, мікрофотографія.

Вітаємо з Днем вчителя

Відповідно до підсумкового наказу Департаменту освіти і науки № 0659 від 02.12.2015  «Про підсумки Обласного конкурсу  фотоаматорів «Країна моя – Україна» учні НВК  «Якимівська гімназія»  Карягина Анастасія (10-Б) та  Тюлягіна Катерина (9-А)  (керівник Д.К. Слонєвська)  в своїх номінаціях посіли  I місця. Карягина Анастасія на конкурс представила дві роботи під назвами «Околиці села в осіннім зареві» в номінації жанрове фото та «Паняночка» в номінації портрет, Тюлягіна Катерина працювала в номінації портрет назва роботи «Осіння посмішка». Допомагали нашим  фотоаматорам юні моделі учениці НВК «Якимівська гімназія» Харченко Дар’я (7-В ), Рябік Олена (7-В), та Урбан Віолетта (4 клас).

"Околиці села в осіннім зареві"

"Паняночка"

"Осіння посмішка"