Головна » 2016 » Ноябрь » 25 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!
23:28
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

І місце

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Математика

Наприклад Ганна, 7 – Б клас ( Вчитель: Джура О.Л.)

 

Російська мова

Костандова Анастасія, 9 - А клас (Вчитель: Соломахіна О. М.)

Братчик Марина, 11 – Б клас (Вчитель: Соломахіна О.М.)

 

Біологія

Волкова Олена, 8 – Б клас (Вчитель: Любайкіна О.О.)

Драчук Ганна, 11 – Б клас (Вчитель: Павлова Л.В.)

 

Українська мова

Мельник Аліна, 9 – Б клас (Вчитель: Лісова О.Л.)

Федорова Поліна, 7 – Б клас (Вчитель: Лісова О.Л.)

 

Історія

Кім Олексій, 10 – Б клас (Вчитель: Тимків О.М.)

Колесников Данило, 9 – Б клас (Вчитель: Тимків О.М.)

 

Фізична культура

Панасенко Олександр, 11 – Б клас (Вчитель: Дойко О.Л.)

 

Інформаційні технології

Рибаков Артем, 9 – Б клас (Вчитель: Макаров Д.Ю.)

 

 

IІ місце

 

Математика

Копайло Ярослав, 9 – Б клас (Вчитель: Вагеник Н.А.)

Мельник Аліна, 9 – Б клас (Вчитель: Вагеник Н.А.)

Братчик Марина, 11 – Б клас (Вчитель: Шкроміда Н.В.)

Скляров Євген, 7 – Б клас (Вчитель: Джура О.Л.)

 

Біологія

Янишева Лілія, 9 – В клас (Вчитель: Костандова О.О.)

Козачек Валерія, 10–А клас (Вчитель: Любайкіна О.О.)

 

Українська мова

Костандова Анастасія, 9-А клас (Вчитель: Качур С.В.)

Братчик Марина, 11 – Б клас (Вчитель: Качур С.В.)

Яковлєва Поліна, 7 – Б клас ( Вчитель: Лісова О.Л.)

 

Хімія

Братчик Марина, 11 – Б клас (Вчитель: Павлова Л.В.)

 

ІIІ місце

 

Математика

Горохов Данило, 9 – Б клас (Вчитель: Вагеник Н.А.)

Гавриленко Данило, 10 – Б клас (Вчитель: Сажньова І.В.)

Скаржинець Катерина, 8 – В клас (Вчитель: Мухіна Н.В.)

Яковлєва Поліна, 7 – Б клас (Вчитель: Джура О.Л.)

Кучеренко Кирило, 6 – А клас (Вчитель: Дідух О.В.)

Тімонін Дмитро, 6 – А клас (Вчитель: Дідух О.В.)

 

Російська мова і література

Нестерова Юлія, 9 – Б клас (Вчитель: Дюкова Ю.Ф.)

Безсонова Крістіна, 8 – Б клас (Вчитель: Дюкова Ю.Ф.)

 

Українська мова

Шакал Дарина, 7 – В клас (Вчитель: Базилєва Т.П.)

 

Інформатика

Фомін Геннадій, 10-А клас (Вчитель: Слонєвська Д.К.)

 

Історія

Кривонос Марія, 10 – Б клас (Вчитель: Гарбузова С.А.)

Кобка Вікторія, 8 – А клас (Вчитель: Гарбузова С.А.)

 

Хімія

Смирнова Анастасія, 8 – А клас  (Вчитель: Павлова Л.В.)

Бєзлепкін Вадим, 9 – Б клас  (Вчитель: Макаров Д.Ю.)

 

Фізична культура

Гончарук Ольга, 11 – А клас (Вчитель: Дойко О.Л.)

 

Психологія і педагогіка

Галицька Олександра, 10–Б (Вчитель: Василенко О.Є.)

 

II (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка

 

I місце

Братчик Марина, 11-Б клас (Вчитель: Качур С.В.)

 
II місце

Мельник Аліна, 9-Б клас (Вчитель: Лісова О.Л.)

 

II (районний) етап ХVII Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

 

I місце

Писарєва Ксенія, 11-Б клас (Вчитель: Довженко М.А.)

Костандова Анастасія, 9-А клас (Вчитель: Качур С.В.)

 
II місце

Федорова Поліна, 7-Б клас (Вчитель: Лісова О.Л.)

Грибачов Іван, 3 клас (Вчитель: Осмоловська Л.П.)

 

 

Бажаємо успіхів на обласному етапі олімпіад та конкурсів!

Переглядів: 352 | Додав: admin | Теги: результати олімпіад, наші досягнення, Наші переможці, Всеукраїнські учнівські олімпіади, освіта в Україні
Всього коментарів: 3
avatar
1
Молодцы! biggrin Так держать!
avatar
2
Поздравляю,работайте в том же духе)
avatar
3
Гордость школы!
avatar