Головна » 2017 » Май » 22 » Вітаємо переможців ІІI (обласного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

Подарунок для героя

Вітаємо переможців  ІІI (обласного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Кім Олексія, учня 10-Б класу, переможець (III місце) ІII (обласного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  Номінація «Історія України і державотворення»  (керівник: Тимків О.М.)

Подарунок для героя

Кривонос Марію, ученицю 10-Б класу, переможниця (III місце) ІII (обласного)  етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  Номінація «Історія України і державотворення» (керівник: Гарбузова С.А.)