Головна » 2017 » Март » 24 » Всесвітній день боротьби з туберкульозом
Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Подарунок для героя

20 березня 2017 року в навчально – виховному комплексі «Якимівська гімназія» відбувся лекторій, присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, який буде відзначатися 24 березня.

Учні 10-Б класу: Галицька Олександра, Кривонос Марія, Бобровна Катерина та Макєєва Вікторія ознайомили школярів 6 – 11 класів з історією відкриття збудника туберкульозу, симптомами хвороби, при виявленні яких треба негайно  звертатися до лікаря, засобах профілактики.

На завершення лектори відзначили, що рання діагностика туберкульозу має велике значення, тому що на ранніх стадіях лікування менш тривале і більш ефективне.

Здоров’я кожного у власних руках і тільки особиста активна позиція може значно знизити рівень захворюваності на туберкульоз.

Переглядів: 644 | Додав: admin | Теги: лекторій до дня боротьби з туберкул, лікування туберкульозу, день боротьби з туберкульозом, захворювання туберкульоз, здоров'я