Головна » 2016 » Март » 23 » Заговори, щоб я тебе побачив!
Заговори, щоб я тебе побачив!

Переглянути фото і відео заходу

23 березня у навчально-виховному комплексі «Якимівська гімназія» проходив фестиваль ораторського мистецтва, метою якого було формування вміння будувати комунікативні зв’язки, бути толерантними, самостійними, ініціативним, інтелектуально розвиненими людьми.
     Участь у конкурсі передбачала вміння створювати монолог та висловлювати власну думку з певного питання. 11 учнів початкових класів під керівництвом своїх вчителів: Урбан О.О., Осмоловської Л.П., Шишкарьової О.Б., ШийкоО.А. заздалегідь готували свої виступи на одну із запропонованих тем у номінації «Добре слово краще за багатство», а підтримували і допомагали їм татусі та матусі. Кожен учасник намагався справити на глядачів якомога краще враження. Найскладніше було наймолодшим учасникам-першокласникам: Васильченко Елизаветі( «Що таке є доброта? Це є серця висота») , Мухіну Олександру(«Якби я мав килим- літак…») та Челишеву Ярославу («Найщасливіший день у моєму житті»), але хочеться відзначити їх вміння правильно вимовляти слова, вірно інтонувати речення, яскраво і образно висловлювати свою думку. Слід відзначити змістовність та обґрунтованість монологів учнів   2 класу: Сажнєва Максима (« Якби я мав килим-літак…»), Грибачова Івана(« Коли я стану дорослим»), Сулейманової Раміли («Ким я стану коли виросту»), Погорєлої Анастасії («Секрет чарівних слів»). Добре декламували обрані вірші  третьокласники: Саркісова Діана («Здивування є причина – слон катається в машині»), Ісаєнко Кирило(« Не всі сміливцями народжуються. Сміливцями стають.»), Калуцька Аліна(«Що таке є доброта? Це є серця висота»), а особливою емоційністю відрізнявся виступ учениці 4 класу Остапенко Катерини( « Моя сім’я – дружна і міцна»). Всі учасники конкурсу продемонстрували артистичні здібності, риторичну харизму, чистоту мовлення, а тому компетентне журі у складі: вчителя української мови та літератури Довженко М.А., вчителя російської мови та літератури Соломахіної О.М. та заступника директора з науково-методичної роботи Тимківа О.М. відзначило здібності кожного . Так, за емоційність виступу були нагороджені Васильченко Елизавета та Мухін Олександр; за майстерне володіння технікою оратора – Челишев Ярослав та Сажнньов Максим, за ерудицію та компетентність – Сулейманова Раміла, Погорєла Анастасія; за особливу змістовність виступу – ІсаєнкоКирило, Остапенко Катерина; за творчу індивідуальність та оригінальність – Грибачова Івана, Калуцька Аліна. Директор навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» Вагеник Наталя Анатоліївна привітала учасників фестивалю і вручила їм грамоти та подарунки на пам’ять про цей особливий день – свято ораторського мистецтва.