Головна » 2017 » Июнь » 17 » Завершення табірної зміни
Завершення табірної зміни

Останній дзвоник

Переглянути фото

Добігла кінця табірна зміна. У дітей пришкільного табору відпочинку навчально-виховного комплексу «Якимівська гімназія» гарних вражень вже на цілий рік вистачить, адже скільки цікавого відбулося у таборі. Діти вдосталь могли насолодитися своїми захопленнями, інтересами, відпочинком, спілкуванням з друзями та й просто побайдикувати.

Кожного ранку о 8:15 зарядка на свіжому повітрі під веселий музичний супровід, яку проводили фізруки Дойко О.Л., Асланова В.В. із учнями 1 класу – Дюковим Дмитром, Капустіною Веронікою, Паничевим Назаром. Потім майстер-клас із шахів проводив Макаров Д.Ю., переможцями стали учні 5-Б класу Самокиша Антон і Капля Кирило та учні 1 класу Оборін Ілля, Паничев Назар.

О 9 годині смачний сніданок зі смачною булочкою, а о 13 годині – обід.

Кожного дня діти отримували свій маршрутний лист із цікавими заняттями. Кімнати відпочинку прикрашали  стінні газети з  назвою загону і девізом. 1 клас – загін «Сонечко», девіз: «Сонечко! Сонечко, ми твої промінчики. Бути людьми хорошими ти нас навчи»; 2 клас – загін «Дружба», девіз: «Дружи всегда, дружи везде, дружи на суше и в воде»; 3 клас – загін «Літо», девіз «Літо, літо, ми твої діти»; 4 клас – загін «Стильні», девіз «Стильні діти завжди попереду»; 5-7 класи – загін «Гвозди», девіз «Мы там, где нужно».

Діти з великим бажанням працювали над іміджем свого загону. Ця робота сприяє мобілізації та згуртуванню, усвідомленню, що ви – члени однієї команди.

Проводився конкурс найкращого малюнка на асфальті «Літо – це маленьке життя» ( Вчитель Чудієвич С.М.). Переможцями стали учні 2 класу – загін «Дружба» (Вихователь Урбан О.О.).

Виховна робота у пришкільному оздоровчому таборі «Сонечко» базувалася на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи. Свої творчі здібності діти розкрили на заняттях у Будинку творчості. Особливо виявили себе Жеребецька Мирослава, Чудієвич Галина, Оборін Ілля, Бухтіарова Кароліна, Шеліпова Катерина. З величезним задоволенням діти відвідали районну бібліотеку та Якимівський районний сектор Головного управління ДСНС України в Запорізькій області. Майбутніми пожежними мріють бути Бубнєв Ярослав,  Заікін Дмитро, Колесников Денис, Літвінко Кирил.

Велика подяка керівнику УОС Бохон Ігорю Миколайовичу та робітникам за екскурсію до живописного куточка екзотичних рослин, який є в нашій Якимівці. Вчитель біології Любайкіна О.О. розповіла учням про кожну екзотичну рослину цього куточку, вирощувати такі рослини бажання виявили: Мухін Олександр, Таран Ярослав, Шеліпова Катерина, Шевченко Максим.

Директор КЗ «Якимівський краєзнавчий музей» Гнедишев В.М. провів наших дітей вулицями Якимівки із захоплюючою розповіддю про її історичне минуле, було дуже цікаво послухати та подорожувати стежинами рідного селища. Захопилися  дослідженням історії рідного краю: Коваленко Поліна, Гуськова Дар’я, Казакевич Назар,  Петровський Максим.

А скільки було азарту, спортивного натхнення й радості при проведенні естафет і змагань з футболу. Перемогла дружба, але найспритнішими були – Савицький Андрій, Дюков Дмитро, Яковенко Кирило, Шевченко Максим.

Нетрадиційні цікаві заняття з англійської мови в ігровій формі проводили вчителі англійської мови, найкращими були Возненко Анастасія, Калуцька Аліна, Горбачов Ілля, Шумило Олег, Грибачова Тетяна. Діти вивчили багато пісень та скоромовок англійською мовою, презентували проекти: «Festivals», «Welcome to British world», «Holidays of Ukraine», навчилися спілкуватися у різноманітних життєвих ситуаціях. І кількість шанувальників іноземної мови значно збільшилась.

16 червня відбувся святковий концерт. Свої яскраві номери художньої самодіяльності показали вихованці табору. Діти виконали  пісні про літо та дружбу. Всім присутнім дуже сподобався запальний танок «Хороший настрій» і гумористична сценка. Учні 3 класу склали та презентували власні частівки. Закінчилося свято виконанням гімну, який склали учні 5-7 класів разом з вихователями. Цікавою програмою шоу-аматорів із Мелітополя завершилася робота табору «Сонечко».

Ми впевнені, що наступного року знову зустрінемося і ще цікавіше проведемо час разом.

«Что такое лагерь – это лето,

Отдых вместе с верными друзьями,

С лучшими вожатыми и супер физруками.

Нет прекрасней отдыха на свете…

Пусть наш лагерь длиться бесконечно»

(Слова гімну літнього мовного табору «Сонечко»).

Переглядів: 1004 | Додав: admin | Теги: спортивні змагання, сонечко, літній табір, літній відпочинок, Мовний табір